ترکیه


چت انلاين

Weather data OK.
استانبول
14 °C

دو ساعت فیلم از دیدنی های ترکیه به اضافه نقشه ترکیه به فارسی هدیه ما به شما عزیزانی که تورهای ترکیه ما را انتخاب نموده اند

اینو هم بخونید ضرر ندارد

enlightenedهشت سال تجربه کاري ما در خصوص ترکيه به ما اين جرات را ميدهد که بگوييم ترکيه تخصص ماست
شماميتوانيد بهترين نرخ هاي تورترکيه ، توراستانبول، تورآنتاليا، تورآلانيا، رزرو هتل ترکيه، اجاره آپارتمان ترکيه ، ثبت شرکت در ترکيه و اقامت در ترکيه را ازما استعلام نمائيد.
دفترتهران (سعادت سير) و ترکيه sand&sandبا 35 پرسنل ، مترجم و راننده ي با سابقه و مجرب سعي بر اين دارند براي عزيزاني که از طريق ما اقدام به مسافرت منمايند بهترين خدمات وخاطرات خوبي را ارائه دهند.
شما ميتوانيد علاوه بر شماره هاي اعلام شده بر روي سايت با کليک بر روي آيکون چت آنلاين مستقيم با همکاران ما در دفتر ترکيه در ارتباط باشيد .در صورت نياز يه رزرواسيون تور و يا بليط هواپيما پيشنهاد مي کنيم به صورت مستقيم با دفتر ما در تهران تماس بگيريد و از آخرين نرخ هاي موجود استفاده نماييد و در ساير موارد از قبيل رزرو هتل و آپارتمان ، خريد ملک و ثبت شرکا با دفتر ما در ترکيه به صورت آن لاين در تماس باشيد .
و چنانچه قصد داريد از تورهاي ارزان دقيقه نود استفاده نماييد و با کم و کيف اون اشنا شويد اينجا را کليک نماييد
تماس با ما ضرر ندارد امتحان کنيد

تلفن تماس دفتر تهران : 88 54 88 53 تماس دفتر ترکيه :0090 242 528 3110

 

تور ترکيه نوروز

هتل های آنتالیا

هتل های آنتالیا

آنتالیا مقصدی است که به خاطر داشتن  هتل های 5 ستاره تاپ و سرویس عالی بین مسافرین ترکیه مشهور است . ریزروت های 5 ستاره متنوع با امکانات فراوان و علاوه بر آن سرویس های All Inclusive   هتل های آنتالیا  هر ساله مسافرین زیادی را به سوی خود جلب می کند .

برای اغلب مسافرینی که به آنتالیا سفر کرده اند لغت All Inclusive بسیار آشناست . کلاٌ سرویس هایی که هتل های آنتالیا به مسافرین خود ارائه می دهند عبارت هستند از :

 

*( B.B (Bed  &  Breakfast  یعنی اقامت در هتل با صبحانه

 

* ( H.B ( Half  Borad  یعنی اقامت در هتل با صبحانه و شام

 

 * (F.B (Full  Board   یعنی  اقامت با صبحانه و ناهار و شام

 

*( ALL  ( All   Inclusive   یعنی  صبحانه و ناهار و شام و نوشیدنی محلی ترکیه  و عصرانه - در واقع در این هتل ها از  صبح تا ساعت 11 شب از سرویس  نوشیدنی رایگان می توانید استفاده کنید و مطابق برنامه ای هم که در هنکام ورود به هتل به شما می دهند که در چه ساعتهایی چه رستورانهایی در هتل سرویس ارائه می دهند از  برنامه غذایی هم می توانید استفاده کنید .

 

*(UALL  ( Ultera  All  Inclusive   یعنی  صبحانه و ناهار و شام و نوشیدنی  داخلی ترکیه و همینطور خارجی و عصرانه در طول 24 ساعت . در این هتل ها نیز  در ابتدای ورود به شما  برنامه ای داده می شود که در چه ساعتهایی می توانید از سرویس های رستوران ها  و نوشیدنیها استفاده کنید .  

ما اطلاع کامل از هتل های آنتالیا ، آلانیا و سایر شهر های توریستی و تجاری ترکیه را در اختیار شما قرار داده ایم و میتوانید برای رزرو آنلاین هتل آنتالیا ، آلانیا ، استانبول و آنکارا از طریق چت آنلاین اقدام یا با دفتر تهران تماس بگیرید

 


هتل کنکورد دلوکس آنتالیا Concorde De Luxe Resort

هتل ریکسوز لارس آنتالیا Rixos Hotel Lares Antalya

هتل آی.سی گرین پالاس 5* آنتالیا  I.C Green Palace Hotel 5 * Antalya  

هتل پاپیلون بل ویل آنتالیا Papillon Bell Vill Hotel Antalya  

هتل کروانسارای لارا آنتالیا Kervansaray Lara Hotel Antalya

هتل 5 ستاره ریکسوس سان گیت آنتالیا  Rixos Sungate Hotel 5*  Antalya  

هتل وو توپکاپی پالاس 5* آنتالیا WOWTopkapy Palace Hotel 5 * Antalya  

هتل باروت لارا ریزورت آنتالیا Barut Hotels Lara Resort  

هتل کرون پلازا آنتالیا Crowne Plaza Antalya

هتل شرایتون آنتالیا Sheraton Voyager Antalya Hotel

هتل بایا آنتالیا Baia Hotel Antalya  

هتل تیتانیک بیچ ریزورت آنتالیا Titanic Beach Resort Hotel
صفحه1 از8

تور ترکيه نوروز