درباره ما بیشتر بدانید

هشت سال تجربه کاري ما در خصوص ترکيه به ما اين جرات را ميدهد که بگوييم
  
برگزاری تور ترکيه تخصص ماست

آژانس هورامان گشت ستاره ،با مجوز فعالیت شماره 499603  تحت نظارت سازمان گردشگری و میراث فرهنگی ایران میباشد.شما ميتوانيد بهترين نرخ های تور ترکيه ، تور استانبول، تور آنتاليا، تور آلانيا، رزرو هتل ترکيه، بلیط چارتر ترکیه را ازما استعلام نمائيد.دفتر هورامان گشت ستاره با کادری مجرب و با سابقه سعي دارد براي عزيزاني که از طريق ما اقدام به مسافرت نمايند بهترين خدمات و خاطرات خوبي را ارائه دهند.
شما ميتوانيد از طریق شماره های اعلام شده در سایت با ما در تماس باشید .در صورت نياز يه رزرواسيون تور و يا بليط هواپيما با ایرلاین های ایرانی و ایرلاین های ترک پيشنهاد مي کنيم به صورت مستقيم با دفتر ما در تهران تماس بگيريد و از آخرين نرخ های موجود استفاده نماييد و چنانچه قصد داريد از تورهای ارزان دقيقه نود استفاده نماييد و با کم و کيف آنها اشنا شويد اينجا را کليک نماييد

با هورامان گشت لوکس و ارزان سفر کنید. 

artpro man

تور های ترکیه زمستان 96 هورامان گشت

تور های ترکیه نوروز 97  هورامان گشت

 

اجاره آپارتمان در آنتالیا

اجاره آپارتمان در آنتالیا

(83)

rاجاره آپارتمان در آنتالیا  سالهاست که  به عنوان یکی از اولوبت های توریست ها  به شمار می رود . آپارتمان های اجاره ای در آنتالیا برای  مسافرینی  که به  صورت خانوادگی  و گروهی سفر می کنند و یا  مسافرینی  که برای مدت طولانی ( 2 هفته  1 ماه )  قصد اقامت  در آنتالیا را دارند از لحاظ  هزینه  بسیار به صرفه تر است  و به علاوه فضای بیشتری از اتاق هتل  برای اقامت  در دسترس دارید . اغلب آپارتمان ها در آنتالیا دارای استخر روباز نیز می باشند . برای اجاره آپارتمان در آنتالیا اطلاعات این بخش را مطالعه نمایید .

طبقه بندي هاي فرزند

اجاره آپارتمان درآنتالیا 1 خوابه

اجاره آپارتمان درآنتالیا 1 خوابه

ayt

 

 آپارتمان اجاره ای در آنتالیا 1 خوابه  برای تعداد 1 تا 4 نفر مناسب است . آپارتمان های  1 خوابه آنتالیا  عموماٌ  دارای  بک اتاق خواب،   یک سالن  ، یک آشپزخانه  و یک سرویس  بهداشتی هستند .لیست آپارتمان های اجاره ای ما در آنتالیا را در این  بخش ببینید .

برای کسب  هر گونه اطلاعات در ارتباط با  اجاره آپارتمان در ترکیه  ،اجاره آپارتمان مبله درآنتالیا و شرایط کرایه آپارتمان درآنتالیا با  دفتر تهران ما آژانس سعادت سیر با شماره های 88548853   و یا  با  شماره اینترنتی  دفتر ما  در ترکیه 00905071365491   و شماره  همراه 00905071365491  تماس بگیرید

مشاهده موارد...
اجاره آپارتمان  در آنتالیا 2 خوابه

اجاره آپارتمان در آنتالیا 2 خوابه

ayt اجاره آپارتمان در آنتالیا  2 خوابه مناسب برای تعداد 4 تا 6 نفر میباشد .آپارتمان های  2 خوابه آنتالیا  عموماٌ  دارای  دو اتاق خواب،  یک  سالن  ، یک آشپزخانه  و یک سرویس  بهداشتی هستند .  اگر مایل به اجاره آپارتمان در آنتالیا می باشید ، لیست آپارتمان های 2 خوابه  ما  را می توانید در این بخش  ملاحظه نمایید .

برای کسب  هر گونه اطلاعات در ارتباط با  اجاره آپارتمان در ترکیه  ،اجاره آپارتمان مبله درآنتالیا و شرایط کرایه آپارتمان درآنتالیا با  دفتر تهران ما آژانس یاسمین سیر با شماره های 88505012 و یا  با  شماره اینترنتی  دفتر ما  در ترکیه  00905071365491   و شماره  همراه 00905071365491  تماس بگیرید

مشاهده موارد...
اجاره آپارتمان در آنتالیا 3 خوابه

اجاره آپارتمان در آنتالیا 3 خوابه

ayt

اجاره آپارتمان در آنتالیا 3 خوابه برای تعداد 6 تا 8 نفر مناسب است .آپارتمان های  3 خوابه آنتالیا  عموماٌ  دارای  سه اتاق خواب،  یک سالن  ، یک آشپزخانه  و یک سرویس بهداشتی هستند  اگر مایل به اجاره آپارتمان در آنتالیا می باشید ، لیست آپارتمان های 3 خوابه  ما را می توانید در این بخش  ملاحظه نمایید .

برای کسب  هر گونه اطلاعات در ارتباط با  اجاره آپارتمان در ترکیه  ،اجاره آپارتمان مبله درآنتالیا و شرایط کرایه آپارتمان درآنتالیا با  دفتر تهران ما آژانس سعادت سیر با شماره های 88548853   و یا  با  شماره اینترنتی  دفتر ما  در ترکیه  00905071365491 و شماره  همراه 00905071365491  تماس بگیرید

مشاهده موارد...
آپارتمان اجاره ای در آنتالیا با نرخ ویژه

آپارتمان اجاره ای در آنتالیا با نرخ ویژه

eeeاگر به دنبال اجاره آپارتمان در آنتالیا با نرخ ارزان و ویژه هستید ، حتماٌ اطلاعات موجود در این بخش را ببینید . بعضی از آپارتمان های اجاره ای درآنتالیا برای زمان هایی خاص دارای نرخ ارزان تر هستند که اطلاعات آنها را در این قسمت برای شما قرار می دهیم . 

مشاهده موارد...