اینو هم بخونید ضرر ندارد

enlightenedهشت سال تجربه کاري ما در خصوص ترکيه به ما اين جرات را ميدهد که بگوييم ترکيه تخصص ماست

شما ميتوانيد بهترين نرخ های تور ترکيه ، تور استانبول، تور آنتاليا، تور آلانيا، رزرو هتل ترکيه، اجاره آپارتمان ترکيه ، ثبت شرکت در ترکيه و اقامت در ترکيه را ازما استعلام نمائيد.
دفترتهران  و ترکيه sand&sandبا 35 پرسنل ، مترجم و راننده ی با سابقه و مجرب سعي بر اين دارند براي عزيزاني که از طريق ما اقدام به مسافرت نمايند بهترين خدمات و خاطرات خوبي را ارائه دهند.
شما ميتوانيد علاوه بر شماره هاي اعلام شده بر روی سايت با کليک بر روي آيکون چت آنلاين مستقيم با همکاران ما در دفتر ترکيه در ارتباط باشيد .در صورت نياز يه رزرواسيون تور و يا بليط هواپيما با ایرلاین های ایرانی و ایرلاین های ترک پيشنهاد مي کنيم به صورت مستقيم با دفتر ما در تهران تماس بگيريد و از آخرين نرخ های موجود استفاده نماييد و در ساير موارد از قبيل رزرو هتل و آپارتمان ، خريد ملک و ثبت شرکا با دفتر ما در ترکيه به صورت آن لاين در تماس باشيد .
و چنانچه قصد داريد از تورهای ارزان دقيقه نود استفاده نماييد و با کم و کيف اون اشنا شويد اينجا را کليک نماييد
تماس با ما ضرر ندارد امتحان کنيد

artpro-man

تور های ترکیه پاییز 95

اجاره آپارتمان در آنتالیا

اجاره آپارتمان در آنتالیا

(78)

rاجاره آپارتمان در آنتالیا  سالهاست که  به عنوان یکی از اولوبت های توریست ها  به شمار می رود . آپارتمان های اجاره ای در آنتالیا برای  مسافرینی  که به  صورت خانوادگی  و گروهی سفر می کنند و یا  مسافرینی  که برای مدت طولانی ( 2 هفته  1 ماه )  قصد اقامت  در آنتالیا را دارند از لحاظ  هزینه  بسیار به صرفه تر است  و به علاوه فضای بیشتری از اتاق هتل  برای اقامت  در دسترس دارید . اغلب آپارتمان ها در آنتالیا دارای استخر روباز نیز می باشند . برای اجاره آپارتمان در آنتالیا اطلاعات این بخش را مطالعه نمایید .

طبقه بندي هاي فرزند

اجاره آپارتمان درآنتالیا 1 خوابه

اجاره آپارتمان درآنتالیا 1 خوابه

ayt

 

 آپارتمان اجاره ای در آنتالیا 1 خوابه  برای تعداد 1 تا 4 نفر مناسب است . آپارتمان های  1 خوابه آنتالیا  عموماٌ  دارای  بک اتاق خواب،   یک سالن  ، یک آشپزخانه  و یک سرویس  بهداشتی هستند .لیست آپارتمان های اجاره ای ما در آنتالیا را در این  بخش ببینید .

برای کسب  هر گونه اطلاعات در ارتباط با  اجاره آپارتمان در ترکیه  ،اجاره آپارتمان مبله درآنتالیا و شرایط کرایه آپارتمان درآنتالیا با  دفتر تهران ما آژانس سعادت سیر با شماره های 88548853   و یا  با  شماره اینترنتی  دفتر ما  در ترکیه 00905071365491   و شماره  همراه 00905071365491  تماس بگیرید

مشاهده موارد...
اجاره آپارتمان  در آنتالیا 2 خوابه

اجاره آپارتمان در آنتالیا 2 خوابه

ayt اجاره آپارتمان در آنتالیا  2 خوابه مناسب برای تعداد 4 تا 6 نفر میباشد .آپارتمان های  2 خوابه آنتالیا  عموماٌ  دارای  دو اتاق خواب،  یک  سالن  ، یک آشپزخانه  و یک سرویس  بهداشتی هستند .  اگر مایل به اجاره آپارتمان در آنتالیا می باشید ، لیست آپارتمان های 2 خوابه  ما  را می توانید در این بخش  ملاحظه نمایید .

برای کسب  هر گونه اطلاعات در ارتباط با  اجاره آپارتمان در ترکیه  ،اجاره آپارتمان مبله درآنتالیا و شرایط کرایه آپارتمان درآنتالیا با  دفتر تهران ما آژانس یاسمین سیر با شماره های 88505012 و یا  با  شماره اینترنتی  دفتر ما  در ترکیه  00905071365491   و شماره  همراه 00905071365491  تماس بگیرید

مشاهده موارد...
اجاره آپارتمان در آنتالیا 3 خوابه

اجاره آپارتمان در آنتالیا 3 خوابه

ayt

اجاره آپارتمان در آنتالیا 3 خوابه برای تعداد 6 تا 8 نفر مناسب است .آپارتمان های  3 خوابه آنتالیا  عموماٌ  دارای  سه اتاق خواب،  یک سالن  ، یک آشپزخانه  و یک سرویس بهداشتی هستند  اگر مایل به اجاره آپارتمان در آنتالیا می باشید ، لیست آپارتمان های 3 خوابه  ما را می توانید در این بخش  ملاحظه نمایید .

برای کسب  هر گونه اطلاعات در ارتباط با  اجاره آپارتمان در ترکیه  ،اجاره آپارتمان مبله درآنتالیا و شرایط کرایه آپارتمان درآنتالیا با  دفتر تهران ما آژانس سعادت سیر با شماره های 88548853   و یا  با  شماره اینترنتی  دفتر ما  در ترکیه  00905071365491 و شماره  همراه 00905071365491  تماس بگیرید

مشاهده موارد...
آپارتمان اجاره ای در آنتالیا با نرخ ویژه

آپارتمان اجاره ای در آنتالیا با نرخ ویژه

eeeاگر به دنبال اجاره آپارتمان در آنتالیا با نرخ ارزان و ویژه هستید ، حتماٌ اطلاعات موجود در این بخش را ببینید . بعضی از آپارتمان های اجاره ای درآنتالیا برای زمان هایی خاص دارای نرخ ارزان تر هستند که اطلاعات آنها را در این قسمت برای شما قرار می دهیم . 

مشاهده موارد...

تور ترکیه