درباره ما بیشتر بدانید

هشت سال تجربه کاري ما در خصوص ترکيه به ما اين جرات را ميدهد که بگوييم
  
برگزاری تور ترکيه تخصص ماست

آژانس هورامان گشت ستاره ،با مجوز فعالیت شماره 499603  تحت نظارت سازمان گردشگری و میراث فرهنگی ایران میباشد.شما ميتوانيد بهترين نرخ های تور ترکيه ، تور استانبول، تور آنتاليا، تور آلانيا، رزرو هتل ترکيه، بلیط چارتر ترکیه را ازما استعلام نمائيد.دفتر هورامان گشت ستاره با کادری مجرب و با سابقه سعي دارد براي عزيزاني که از طريق ما اقدام به مسافرت نمايند بهترين خدمات و خاطرات خوبي را ارائه دهند.
شما ميتوانيد از طریق شماره های اعلام شده در سایت با ما در تماس باشید .در صورت نياز يه رزرواسيون تور و يا بليط هواپيما با ایرلاین های ایرانی و ایرلاین های ترک پيشنهاد مي کنيم به صورت مستقيم با دفتر ما در تهران تماس بگيريد و از آخرين نرخ های موجود استفاده نماييد و چنانچه قصد داريد از تورهای ارزان دقيقه نود استفاده نماييد و با کم و کيف آنها اشنا شويد اينجا را کليک نماييد

با هورامان گشت لوکس و ارزان سفر کنید. 

artpro man

تور های ترکیه زمستان 96 هورامان گشت

تور های ترکیه نوروز 97  هورامان گشت

 

اجاره آپارتمان  دراستانبول

اجاره آپارتمان دراستانبول

(867)

r2اجاره آپارتمان در استانبول  برای  توریستهایی که مایل هستند در مرکز شهر استانبول  اقامت داشته باشند و  به علاوه به صورت  گروهی سفر می کنند بسیار مقرون به صرفه تر از آپارتمان می باشد . اغلب آپارتمان ها  در مناطق  تکسیم ،باکرکوی ، و آکسارای  واقع شده اند  .در ارتباط با  اجاره آپارتمان در ترکیه  ،اجاره آپارتمان مبله در استانبول و شرایط کرایه آپارتمان در استانبول ، اطلاعات  تمام آپارتمان هایی را که می توانیم  برای  اقامت به  شما پیشنهاد کنیم را  در این  بخش  می توانید  ببینید . 

طبقه بندي هاي فرزند

اجاره آپارتمان  در استانبول 1 خوابه

اجاره آپارتمان در استانبول 1 خوابه

اجاره آپارتمان در استانبول 1 خوابه 

آپارتمان های  1 خوابه  استانبول عموماٌ  دارای  1 اتاق خواب،  یک سالن  ، یک آشپزخانه  و یک سرویس  بهداشتی هستند و برای اقامت 3 تا 5  نفر مناسب هستند . اگر مایل به اجاره آپارتمان در استانبول می باشید ،  لیست آپارتمان های  1 خوابه  ما را می توانید در این بخش  ملاحظه نمایید .برای کسب  هر گونه اطلاعات در ارتباط با  اجاره آپارتمان در ترکیه  ،اجاره آپارتمان مبله در استانبول و شرایط کرایه آپارتمان در استانبول با  ما تماس بگیرید 

مشاهده موارد...
اجاره آپارتمان در استانبول 2 خوابه

اجاره آپارتمان در استانبول 2 خوابه

اجاره آپارتمان در استانبول 2 خوابه 

آپارتمان های  2 خوابه  استانبول عموماٌ  دارای  2 اتاق خواب،  یک سالن  ، یک آشپزخانه  و یک سرویس  بهداشتی هستند و برای اقامت 4 تا 6  نفر مناسب هستند . اگر مایل به اجاره آپارتمان در استانبول هستید  لیست آپارتمان های 2 خوابه  ما را می توانید در این بخش  ملاحظه نمایید . برای کسب  هر گونه اطلاعات در ارتباط با  اجاره آپارتمان در ترکیه  ،اجاره آپارتمان مبله در استانبول و شرایط کرایه آپارتمان در استانبول با  دفتر تهران ما آژانس سعادت سیر تماس بگیرید 

مشاهده موارد...
اجاره آپارتمان در استانبول 3 خوابه

اجاره آپارتمان در استانبول 3 خوابه

اجاره آپارتمان در استانبول 3 خوابه 

آپارتمان های  3 خوابه  استانبول عموماٌ  دارای  3 اتاق خواب،  یک سالن  ، یک آشپزخانه  و یک سرویس  بهداشتی هستند و برای اقامت 6 تا 9  نفر مناسب هستند . در صورتی که مایل به اجاره  آپارتمان در استانبول می باشید ، لیست آپارتمان های  3 خوابه  ما را می توانید در این بخش  ملاحظه نمایید .برای کسب  هر گونه اطلاعات در ارتباط با  اجاره آپارتمان در ترکیه  ،اجاره آپارتمان مبله در استانبول و شرایط کرایه آپارتمان در استانبول با  دفتر تهران ما آژانس سعادت سیر تماس بگیرید .

 

مشاهده موارد...
اجاره آپارتمان در استانبول 4 خوابه

اجاره آپارتمان در استانبول 4 خوابه

اجاره آپارتمان در استانبول 4 خوابه 

آپارتمان های  4 خوابه  استانبول عموماٌ  دارای  4 اتاق خواب،  یک سالن  ، یک آشپزخانه  و یک سرویس  بهداشتی هستند و برای اقامت 8 تا 10  نفر مناسب هستند . در صورتی که مایل به اجاره  آپارتمان در استانبول می باشید ، لیست آپارتمان های  4 خوابه  ما را می توانید در این بخش  ملاحظه نمایید .برای کسب  هر گونه اطلاعات در ارتباط با  اجاره آپارتمان در ترکیه  ،اجاره آپارتمان مبله در استانبول و شرایط کرایه آپارتمان در استانبول با  دفتر تهران ما آژانس سعادت سیر تماس بگیرید .

مشاهده موارد...
اجاره آپارتمان  در استانبول  نرخ ویژه تابستان 96

اجاره آپارتمان در استانبول نرخ ویژه تابستان 96

اجاره آپارتمان  در استانبول  نرخ ویژه

در این بخش سایت اطلاعات مربوط به اجاره آپارتمان در استانبول با نرخ ویژه را قرارداده ایم . بعضی  از آپارتمان ها  برای  زمان هایی که پر نشده اند نرخ ویژه دارند که ما  اطلاعات مربوطه را برای اطلاع  شما در این بخش قرار داده ایم

مشاهده موارد...
اجاره آپارتمان در استانبول به همراه پکیج کامل گشت در استانبول

اجاره آپارتمان در استانبول به همراه پکیج کامل گشت در استانبول

اجاره آپارتمان در استانبول با پکیج تور

چنانچه به دنبال اجاره آپارتمانهای لوکس در استانبول هستید در عین حال خواستار استفاده از برنامه های توریستی و گشت به صورت وی آی پی هستید با ما تماس بگیرید .

ما پکیج کاملی برایتان ترتیب داده ایم تا اوقات خوشی را داشته باشید .

مشاهده موارد...
اجاره اتاق در استانبول

اجاره اتاق در استانبول

اتاق های اجاره ای در استانبول واقع در میدان تقسیم در مرکزی ترین نقطه شهر . با امنیت کافی و نگهبان . بسیار تمیز . با اتاقهای یکنفره / دونفره / سه نفره موجود میباشد . 00905071365491-021

مشاهده موارد...
اجاره آپارتمان در استانبول به صورت سالیانه

اجاره آپارتمان در استانبول به صورت سالیانه

با اجاره آپارتمان در استانبول به صورت سالیانه و با داشتن اجاره نامچه رسمی میتوان اقامت یکساله در ترکیه گرفت که کلیه مراحل اجاره آپارتمان و اقامت آن را شرکت ما در استانبول برای متقاضیان عزیز انجام خواهد داد .

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت ما و یا با تلفن اینترنتی رایگان ما 00905071365491-021 تماس حاصل فرمایید .

مشاهده موارد...
اجاره آپارتمان در ازمیر به صورت سالیانه

اجاره آپارتمان در ازمیر به صورت سالیانه

درباره ازمیر میتوان گفت که در میان مردم ترکیه بواسطه مناظر طبیعی زیبا به عنوان “ازمیرزیبا ” شناخته می شود ، تحت تاثیر آب و هوای مدیترانه دارای برکات بسیاری ست . تابستان ازمیر گرم و خشک است و در عوض زمستان معتدل دارد . ازمیر شهری چهارفصل و بسیار زیباست . همچنین ازمیر ، با سرمایه گذاری در امور پر رونق مثل تجارت و گردشگری ، در حال پیشرفت روز افزون است . مجاورت ازمیر دریای اژه نقش بسیار مهمی در این زمینه ایفا میکند. از این رو بسیاری از هموطنان ما در امر اجاره آپارتمان به صورت سالیانه شهر زیبای ازمیر را برای اقامت انتخاب میکنند .

مشاور فارسی زبان ما 00905071365491 میباشد .

مشاهده موارد...