ترکیه


چت انلاين

Weather data OK.
استانبول
17 °C

دو ساعت فیلم از دیدنی های ترکیه به اضافه نقشه ترکیه به فارسی هدیه ما به شما عزیزانی که تورهای ترکیه ما را انتخاب نموده اند

اینو هم بخونید ضرر ندارد

enlightenedهشت سال تجربه کاري ما در خصوص ترکيه به ما اين جرات را ميدهد که بگوييم ترکيه تخصص ماست
شماميتوانيد بهترين نرخ هاي تورترکيه ، توراستانبول، تورآنتاليا، تورآلانيا، رزرو هتل ترکيه، اجاره آپارتمان ترکيه ، ثبت شرکت در ترکيه و اقامت در ترکيه را ازما استعلام نمائيد.
دفترتهران (سعادت سير) و ترکيه sand&sandبا 35 پرسنل ، مترجم و راننده ي با سابقه و مجرب سعي بر اين دارند براي عزيزاني که از طريق ما اقدام به مسافرت منمايند بهترين خدمات وخاطرات خوبي را ارائه دهند.
شما ميتوانيد علاوه بر شماره هاي اعلام شده بر روي سايت با کليک بر روي آيکون چت آنلاين مستقيم با همکاران ما در دفتر ترکيه در ارتباط باشيد .در صورت نياز يه رزرواسيون تور و يا بليط هواپيما پيشنهاد مي کنيم به صورت مستقيم با دفتر ما در تهران تماس بگيريد و از آخرين نرخ هاي موجود استفاده نماييد و در ساير موارد از قبيل رزرو هتل و آپارتمان ، خريد ملک و ثبت شرکا با دفتر ما در ترکيه به صورت آن لاين در تماس باشيد .
و چنانچه قصد داريد از تورهاي ارزان دقيقه نود استفاده نماييد و با کم و کيف اون اشنا شويد اينجا را کليک نماييد
تماس با ما ضرر ندارد امتحان کنيد

تلفن تماس دفتر تهران : 88 54 88 53 تماس دفتر ترکيه :0090 242 528 3110

 

تور ترکيه نوروز

هتل های استانبول

هتل های استانبول

اغلب مسافرین برای مسافرت به استانبول از تورها و پکیج های مسافرتی آماده که شامل رزرو هتل ، بلیط  وترانسفر فرودگاهی میباشد استفاده می کنند . اما گاهی هتل مورد نظر شما، در پکیج های آماده موجود نیست و شما می بایست به صورت جداگانه نسبت به رزرواسیون هتل مورد نظرتان اقدام نماید . با توجه به بالا بودن قیمت تاکسی در استانبول برای رزرو هتل استانبول مرکزیت و نزدیکی به مراکز خرید ، نزدیکی به ایستگاه مترو و اتوبوس بسیار مهم است و بیشتر، هتل های نزدیک میدان تکسیم استانبول توصیه میشود.

امکان رزرو هتل های اغلب شهر های توریستی ترکیه از جمله استانبول را برای شما فراهم آوردیم، هتل های 3،4،5ستاره استانبول هتل های میدان تکسیم،و لیستی از بهترین ومناسب ترین قیمتهای هتل در استانبول ، شمااز طریق ما می توانید به صورت مستقیم و با نرخ بسیار مناسب نسبت به رزرواسیون هتل استانبول ، انکارا ، آنتالیا ، آلانیا ، کوشی آداسی و شهرهای ترکیه اقدام نمایید .اطلاعات مربوط به هر هتل ،موقعیت و وب سایت آن همراه با نرخ قابل رزرواسیون برای شما ذکر شده است .
توجه کنید که نرخ بعضی از هتل ها به یورو و نرخ بعضی از هتل ها به دلار محاسبه گردیده است . در ضمن اگر به جز رزرو هتل مایل هستید که برایتان ترانسفر نیز هماهنگ کنیم حتماٌ در هنگام رزرواسیون مشخص نمایید .

برای رزرو آنلاین هتل استانبول ، آنکارا ، آنتالیا ، آلانیا و شهرهای توریستی تجاری ترکیه تماس بگیرید.


هتل استانبول نوروز93 قیمت بهترین هتل استابول   **************************** کریستال 4* تکسیم .... 50یورو گلدن ایج 1 4* تکسیم .......57یوروکارات پارک 4* .....48یورو پارک رویال 4* تکسیم .......48یوروگرندهالیک 4*.......... 4دلارمارمارای 4* آکسارای .........47دلاردسیتی 4* آکسارای ........43دلارگرند اس 4* ........44دلارمارینم 4*…

  هتل استانبول  نرخ هتل های استانبول ویژه ژانویه Grand cevahir 5*            … 44$Golden hill 4 *                  …27$Assos 4*                   …

تور استانبول آژانس سعادت سیر با کمال افتخار برگزار می نماید   **************************** آفر هتل استانبول ویژه ژانویه هتل پلیکان------------- 21 دلار هتل سلنای-------------23دلار هتل گرند ای------------25 دلار هتل مارمارای ---------.31 دلار هتل مارینم -------------27 دلار هتل کارات پارک---------26یورو *****************************************با ترانسفر…

هتل گرند هالیک Hotel Grand Halic Istanbul

هتل گولدن ایج 2استانبول Golden Age 2 Hotel

هتل گولدن ایج 1 استانبول  Golden Age 1 Hotel

هتل تکسیم گونن Taksim Gonen Hotel Istanbul

هتل لا بوتیک پیریر لاتی استانبول La Boutique Hotel Pierre Loti

هتل باسیلیکا آپرت استانبول  The Basilica Apart Hotel  

هتل کوپلی استانبول Kupeli Hotel Istanbul

هتل هیپودرما استانبول Hippodrome Hotel Istanbul

هتل تولیپ هاوس استانبول Hotel Tulip House
صفحه1 از37

تور ترکيه نوروز