تورهای لحظه آخری

 تور نمایشگاه کشاورزی

اینو هم بخونید ضرر ندارد

enlightenedهشت سال تجربه کاري ما در خصوص ترکيه به ما اين جرات را ميدهد که بگوييم ترکيه تخصص ماست

شما ميتوانيد بهترين نرخ های تور ترکيه ، تور استانبول، تور آنتاليا، تور آلانيا، رزرو هتل ترکيه، اجاره آپارتمان ترکيه ، ثبت شرکت در ترکيه و اقامت در ترکيه را ازما استعلام نمائيد.
دفترتهران  و ترکيه sand&sandبا 35 پرسنل ، مترجم و راننده ی با سابقه و مجرب سعي بر اين دارند براي عزيزاني که از طريق ما اقدام به مسافرت نمايند بهترين خدمات و خاطرات خوبي را ارائه دهند.
شما ميتوانيد علاوه بر شماره هاي اعلام شده بر روی سايت با کليک بر روي آيکون چت آنلاين مستقيم با همکاران ما در دفتر ترکيه در ارتباط باشيد .در صورت نياز يه رزرواسيون تور و يا بليط هواپيما با ایرلاین های ایرانی و ایرلاین های ترک پيشنهاد مي کنيم به صورت مستقيم با دفتر ما در تهران تماس بگيريد و از آخرين نرخ های موجود استفاده نماييد و در ساير موارد از قبيل رزرو هتل و آپارتمان ، خريد ملک و ثبت شرکا با دفتر ما در ترکيه به صورت آن لاين در تماس باشيد .
و چنانچه قصد داريد از تورهای ارزان دقيقه نود استفاده نماييد و با کم و کيف اون اشنا شويد اينجا را کليک نماييد
تماس با ما ضرر ندارد امتحان کنيد

artpro-man

تور های ترکیه پاییز 95

خدمات تجاری و ثبت شرکت

خدمات تجاری و ثبت شرکت

(9)

خدمات ثبت شرکت در ترکیه

اکنون سطح مبالدلات ایران و ترکیه 10 میلیون دلار و قرار این به 30 میلیارد دلار افزایش پیدا کند و این سح مبادلات فرصت خوبی را در اختیار شما قرار می دهد برای بیزنس در ترکیه بخصوص که انها تحریم نیز نیستند

برخلاف كشورهايي مانند امارات، در ترکیه نيازي به پرداخت بي مورد وجه به شهروندان بومي آن كشور نيست خارجيها بدون نياز به مشاركت شهروندان آن كشور ميتوانند شركت تأسيس كنند ولی شرکت برای شروع کار حتما بایدحسابدار ترک داشته باشید که با پرداخت هزینه جزیی امکان پذیر است .
 هزينه ي تأسيس و نگهداري شركت در تركيه به مراتب پايين تر از بسياري از كشورهاي ديگر است .
 هزینه های زندگی در ترکیه  ارزانتر از سایر کشورهای اروپایی میباشد .
مالیاتی که به دولت میپردازید در قبال درآمدهای حاصله بوده، به پرداخت وجوه ثابت و بیمورد به عنوان مالیات بر درآمد مجبور نخواهید شد .
در صورت فعال نگه داشتن شرکت، به مدت 5 سال پس از تأسیس و تمدید اجازه کار میتوانید از ترکیه اقامت دائم -بگیرید و از امتیازات کامل شهروندی استفاده کنید .
با داشتن گذرنامه ترکیه میتوانید بدون نیاز به ویزا به دهها کشور در تمام قاره‌ها مسافرت نمایید .

طبقه بندي هاي فرزند

مزایای ثبت شرکت در ترکیه

مزایای ثبت شرکت در ترکیه

مزایای ثبت شرکت در ترکیه
ازجمله مزایای ثبت شرکت در ترکیه گرفتن اقامت موقت و دائم در ترکیه، باز کردن حساب بانکی در ترکیه ، خرید ملک،اتومبیل و شهروندی در کشور ترکیه نامبرد.

با توجه به بیشرفت چشمگیر اقتصادی وفرهنگی این کشور در سالهای اخیر وهمچنین نزدیکی و سهولت پروازی با ایران میتوان ترکیه را محلی امن برای سرمایه گذاری معرفی کرد.

مشاهده موارد...
مدارک و شرایط ثبت شرکت در ترکیه

مدارک و شرایط ثبت شرکت در ترکیه

مدارک و شرایط ثبت شرکت در ترکیه
مدارک لازم برای ثبت شرکت تنها اصل پاسپورت و چهار قطعه عکس ازهریک از سهامداران میباشد. و کلیه مراحل ترجمه و کارهای جانبی ثبت توسط دفترترکیه انجام میشود. لازم به ذکراست کلیه امورثبت شرکت ومشاوره درترکیه ازطریق دفترماتوسط وکیل فارسی زبان انجام میگیردو ازبابت مشاوره و راهنمایی های سرمایه گذاری میتوانیداز قوانین وشرایط جدیدبهره مندشوید

مشاهده موارد...
خدمات تجاری در ترکیه

خدمات تجاری در ترکیه

نواع شرکت هایی که می توان در ترکیه تاسیس کرد:
شرکت سهامی خاص
شرکت با مسئولیت محدود
شرکت های تضامنی
شرکت های مختلط
از موارد فوق برای خارجی ها در درجه اول شرکت با مسئوایت محدود و سپس شرکت سهامی خاص پیشنهاد می گردد. قبل از ثبت شرکت می توانید اطلاعات کامل را از وکیل ما در استانبول دریافت کرده و سپس به ثبت شرکت اقدام  نمایید

مشاهده موارد...

تور ترکیه