تورهای لحظه آخری

 تور نمایشگاه کشاورزی

اینو هم بخونید ضرر ندارد

enlightenedهشت سال تجربه کاري ما در خصوص ترکيه به ما اين جرات را ميدهد که بگوييم ترکيه تخصص ماست

شما ميتوانيد بهترين نرخ های تور ترکيه ، تور استانبول، تور آنتاليا، تور آلانيا، رزرو هتل ترکيه، اجاره آپارتمان ترکيه ، ثبت شرکت در ترکيه و اقامت در ترکيه را ازما استعلام نمائيد.
دفترتهران  و ترکيه sand&sandبا 35 پرسنل ، مترجم و راننده ی با سابقه و مجرب سعي بر اين دارند براي عزيزاني که از طريق ما اقدام به مسافرت نمايند بهترين خدمات و خاطرات خوبي را ارائه دهند.
شما ميتوانيد علاوه بر شماره هاي اعلام شده بر روی سايت با کليک بر روي آيکون چت آنلاين مستقيم با همکاران ما در دفتر ترکيه در ارتباط باشيد .در صورت نياز يه رزرواسيون تور و يا بليط هواپيما با ایرلاین های ایرانی و ایرلاین های ترک پيشنهاد مي کنيم به صورت مستقيم با دفتر ما در تهران تماس بگيريد و از آخرين نرخ های موجود استفاده نماييد و در ساير موارد از قبيل رزرو هتل و آپارتمان ، خريد ملک و ثبت شرکا با دفتر ما در ترکيه به صورت آن لاين در تماس باشيد .
و چنانچه قصد داريد از تورهای ارزان دقيقه نود استفاده نماييد و با کم و کيف اون اشنا شويد اينجا را کليک نماييد
تماس با ما ضرر ندارد امتحان کنيد

artpro-man

تور های ترکیه پاییز 95

خدمات تجاری در ترکیه

خدمات تجاری در ترکیه

(1)

نواع شرکت هایی که می توان در ترکیه تاسیس کرد:
شرکت سهامی خاص
شرکت با مسئولیت محدود
شرکت های تضامنی
شرکت های مختلط
از موارد فوق برای خارجی ها در درجه اول شرکت با مسئوایت محدود و سپس شرکت سهامی خاص پیشنهاد می گردد. قبل از ثبت شرکت می توانید اطلاعات کامل را از وکیل ما در استانبول دریافت کرده و سپس به ثبت شرکت اقدام  نمایید


خدمات تجاری در ترکیه business-services-in-turkey این روزها  خیلی ها  به  دنبال   برقراری   تجارت   در  ترکیه  و   یا  از  طریق   ترکیه   هستند  . فاصله  ما  با  ترکیه  خیلی   نزدیک می باشد و    و تقریبا  فرهنگ  های ما  نیز مشابه هستند   . علاوه  بر  این  با توجه به قانوی که از ابتدای ماه فوریه…

تور ترکیه