اینو هم بخونید ضرر ندارد

enlightenedهشت سال تجربه کاري ما در خصوص ترکيه به ما اين جرات را ميدهد که بگوييم ترکيه تخصص ماست
شما ميتوانيد بهترين نرخ های تور ترکيه ، تور استانبول، تور آنتاليا، تور آلانيا، رزرو هتل ترکيه، اجاره آپارتمان ترکيه ، ثبت شرکت در ترکيه و اقامت در ترکيه را ازما استعلام نمائيد.
دفترتهران  و ترکيه sand&sandبا 35 پرسنل ، مترجم و راننده ی با سابقه و مجرب سعي بر اين دارند براي عزيزاني که از طريق ما اقدام به مسافرت نمايند بهترين خدمات و خاطرات خوبي را ارائه دهند.
شما ميتوانيد علاوه بر شماره هاي اعلام شده بر روی سايت با کليک بر روي آيکون چت آنلاين مستقيم با همکاران ما در دفتر ترکيه در ارتباط باشيد .در صورت نياز يه رزرواسيون تور و يا بليط هواپيما با ایرلاین های ایرانی و ایرلاین های ترک پيشنهاد مي کنيم به صورت مستقيم با دفتر ما در تهران تماس بگيريد و از آخرين نرخ های موجود استفاده نماييد و در ساير موارد از قبيل رزرو هتل و آپارتمان ، خريد ملک و ثبت شرکا با دفتر ما در ترکيه به صورت آن لاين در تماس باشيد .
و چنانچه قصد داريد از تورهای ارزان دقيقه نود استفاده نماييد و با کم و کيف اون اشنا شويد اينجا را کليک نماييد
تماس با ما ضرر ندارد امتحان کنيد

artpro-man

تور های ترکیه پاییز 95

نمایشگاه های ترکیه

نمایشگاه های ترکیه

(42)

یكي از سريعترين روش هاي ارتباط با بازارهاي خارجي اعم ازآن كه به منظور صادرات، واردات و كسب آخرين فن آوري هاي روز دنيا باشد، حضور هدف مند در نمايشگاههاي بين المللي  ميباشد.. يك تور نمايشگاهي تفاوت هاي عمده اي با تورهاي متداول گردشگري دارد   این قبیل تورها می بایست از قبل برنامه ریزی شوند و نیاز به راهنمای متخصص و مجرب  دارد تا شما در مدت اقامت خودتان بتوانید بیشترین استفاده را ببرید .

یکی از فعالیت های مجموعه ما برگزاری تورهای نمایشگاهی و تجاری می باشد . راهنمایان مجرب و متخصص در امور بازرگانی و نمایشگاهی همراه با شما هستند تا امکان مذاکره و ترجمه را برای شما فراهم آورند . هتل ها در اندازه استاندارد بین المللی و نزدیک به منطقه نمایشگاه ها در نظر گرفته می شوند و در صورت نیاز شما کليه اطلاعات نمايشگاهها اعم از شركت هاي غرفه گذار، كالاهاي مورد نمايش، سوابق نمايشگاهي قبلي برگزار شده و هر آنچه در سايت رسمي نمايشگاه موجود است به صورت ترجمه شده به فارسی در اختیار مسافرین محترم قرار خواهد گرفت .

 

 

 

 

تور ترکیه