درباره ما بیشتر بدانید

هشت سال تجربه کاري ما در خصوص ترکيه به ما اين جرات را ميدهد که بگوييم
  
برگزاری تور ترکيه تخصص ماست

آژانس هورامان گشت ستاره ،با مجوز فعالیت شماره 499603  تحت نظارت سازمان گردشگری و میراث فرهنگی ایران میباشد.شما ميتوانيد بهترين نرخ های تور ترکيه ، تور استانبول، تور آنتاليا، تور آلانيا، رزرو هتل ترکيه، بلیط چارتر ترکیه را ازما استعلام نمائيد.دفتر هورامان گشت ستاره با کادری مجرب و با سابقه سعي دارد براي عزيزاني که از طريق ما اقدام به مسافرت نمايند بهترين خدمات و خاطرات خوبي را ارائه دهند.
شما ميتوانيد از طریق شماره های اعلام شده در سایت با ما در تماس باشید .در صورت نياز يه رزرواسيون تور و يا بليط هواپيما با ایرلاین های ایرانی و ایرلاین های ترک پيشنهاد مي کنيم به صورت مستقيم با دفتر ما در تهران تماس بگيريد و از آخرين نرخ های موجود استفاده نماييد و چنانچه قصد داريد از تورهای ارزان دقيقه نود استفاده نماييد و با کم و کيف آنها اشنا شويد اينجا را کليک نماييد

با هورامان گشت لوکس و ارزان سفر کنید. 

artpro man

تور های ترکیه زمستان 96 هورامان گشت

تور های ترکیه نوروز 97  هورامان گشت

 

هدیه

هدیه

سلام از اینکه به وب سایت ما آمدید خوشحالیم شما می توانید هر سوالی و یا در خواستی در خصوص ترکیه داریددر قسمت نظرات پایین صفحه بنویسید ما در کمترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهیم داد در صورتی که تمایل دارید می توانید با من به صورت انلاین چت کنید

آداب و رسوم عید فطر در ترکیه

خالی از لطف نخواهد بود آشنایی با رسم رسومات ترکیه برای کسانی که مایل به سفر به ترکیه با تور ترکیه و یا زندگی در ترکیه از طریق اجاره آپارتمان در استانبول به صورت سالیانه میباشند .

ماه رمضان ماهی است که مردم برای کمک به فقیران به رقابت می پردازند. بخشش و انعام به عالی ترین حد خود می رسد. خانه ها و سر سفره ها پر از میهمانان می گردد. مهربانی ها و غذا ها تقسیم می گردد. روزه باعث تزکیه بدن و روح می شود. با به پایان رسیده ماه رمضان، مردم به انتظار ماه رمضان دیگر می نشینند و از این که توانستند یک ماه را به خوبی و خوشی در عبادت و اطاعت خداوند سپری کنند، جشن می گیرند. به این روز، عید فطر گفته می شود. در دوره عثمانی از روزها قبل مردم آماده استقبال از عید فطر می شدند.

بر اساس اطلاعات موجود در منابع، در دوره عثمانی با فرا رسیدن عید رمضان، کارمندان و درجه داران دولتی معادل یک ماه حقوق خود عیدی می گرفتند. در زمانهایی که خزانه دولتی با کمبود بودجه مواجه بود، این عیدی به نصف حقوق ماهیانه تقلیل می یافت و در شرایط سخت تر اصلا پرداخت نمی شد. در روز اول عید، در زندانها و بین محکومین حلوا پخش می شد. آن دسته از محکومین که رفتار مناسبی از خود نشان داده بودند و دو سوم از دوره محکومیت خود را سپری کرده بودند، مشمول عفو شده و به مناسبت عید آزاد می گردیدند.

588

مراسم گرامیداشت عید فطر از سده 15 به بعد، به تشریفات و برنامه بسیار مهم در دربار عثمانی تبدیل شد. جشن های بزرگداشت عید فطر در دربار عثمانی بصورت مرتب و از قبل برنامه ریزی شده انجام می گرفت. عید با شلیک توپ در روز عرفه یعنی یک روز قبل از عید آغاز می شد و در آخرین روز عید با شلیک یک توپ دیگر به هنگام عصر پایان می یافت.

در اولین صبح روز عید، پادشاه به همراه گروه بزرگی از درباریان و عالمان دینی برای اقامه نماز عید به سوی مسجد راه می افتاد. پس از اقامه نماز نیز به همراه همین دسته بزرگ دوباره به راه افتاده و به دربار باز می گشت. این دسته بزرگ "دسته عید" نامیده می شد. نماز عید در بزرگترین مسجد شهر اقامه می گردید. این مسجد معمولا مسجد ایاصوفیه و یا سلطان احمد بود که در نزدیکی کاخ توپکاپی قرار داشت. مسجدی را که قرار بود نماز عید در آن اقامه گردد، معمولا قبل از فرا رسیدن عید از سوی پادشاه انتخاب می شد. پادشاه از اندرون دربار خارج شده و بر اسب خود که از قبل با این هدف تزئین و آماده شده بود، سوار می گردید. سپس به همراه ارکان دولتی به سوی مسجد مورد نظر به راه می افتاد. پس از اقامه نماز عید، دسته به همان شکل و با همان نظم و ترتیب دوباره آماده شده و در معیت پادشاه به کاخ باز می گشت. همه ارکان دولتی موجود در دسته منجمله صدر اعظم پادشاه را بدرقه می کردند و پس از ورود پادشاه به دربار، مراسم مخصوص "دسته عید" به پایان می رسید.

Eid al Fitr Turkey

پادشاه پس از اقامه نماز عید و بازگشت به دربار، تبریکات ارکان دولتی و نیز خانواده اش را به مناسبت عید می پذیرفت و به آنها تبریک می گفت. ابتدا جهت تبریک عید به مادرش والده سلطان، وارد بخش اندورن دربار شده و نزد مادرش می رفت. دست او را بوسیده و عید را به وی تبریک می گفت. سپس تبریکات خانوداه و فرزندانش را می پذیرفت و عید را به آنها تبریک می گفت. در نهایت نیز بر روی تختی که در اندرون دربار و مقابل "اتاق مخصوص" گذاشته می شد، نشسته و تبریکات "مردم اندرونی" را که ساختار داخلی دربار عثمانی را تشکیل می دادند، می پذیرفت.

3382494 444

 

پس از پایان تبریکات، نوبت برپایی ضیافت بود. پادشاهان عثمانی، در اعیاد خاص جشنهای بزرگی مخصوص عامه مردم نیز ترتیب می دادند. این مراسم از نقطه نظر دیدار مردم با پادشاه و ایجاد وحدت و یکپارچگی بین مردم و حکومت حائز اهمیت بود. در دربار پادشاه نیز مراسم مختلفی ترتیب می یافت. در میدانهای شهر مردم جمع می شدند. بندبازان، هنرمندان، شعبده بازان و بطور خلاصه هر کسی که صاحب هنر بود، به این میدان می آمد و با اجرای برنامه برای مردم آنها را سرگرم می کرد. اسباب و وسایل شادی و تفریح کودکان نیز مهیا می شد. تابها و چرخ و فلکهای بزرگ به میدان آورده می شد. بازیهای تئاتر مختلف منجمله سایه بازی اجرا می شد. بادبادک و بادکنک فروشها، حلوا شکری های رنگارنگ، دوره گردهایی که اسباب بازی و خوراکیهای مختلفی را برای فروش می آوردند، میدان را پر می کردند

مابقی مطلب در وبلاگ بعدی خواهد بود...

مرزهای سفر به ترکیه جهت آشنایی دوستان برای سفر به ترکیه 

unnamedایران با ترکیه سه پایانه مرزی مشترک دارد که عبارت اند از : ۱- مرز بازرگان ۲- مرز رازی و ۳- مرز سرو جهت آشنایی دوستانی که تمایل به سفر با تور ترکیه را ندارند .

1- مرز بازرگان بزرگ ترین و مهم ترین مرز برای سفر به ترکیه است و انتخاب بسیاری برای خروج از کشور می باشد. این پایانه امکانات مناسبی دارد و هم برای رسیدن استانبول راه خوبی است. مرز بازرگان در شمال آذربایجان غربی و در نزدیکی شهر ماکو قرار دارد.

ساعت کاری: ۲۴ ساعته

yellow bus icon 400282- مرز رازی میان دو پایانه مرزی بازرگان و سرو قرار داشته و در نزدیکی شهرستان خوی می باشد. رفت و آمد از این مرز زیاد نیست و به نسبت مرز بازرگان معطلی بیش تری دارد.

ساعت کاری: ۹ تا ۱۷ (به وقت ایران) در نیمه اول و ۹:۳۰ تا ۱۶:۳۰ در نیمه دوم سال

3- مرز سرو در نزدیکی شهر سرو، یکی از شهرستان های ارومیه قرار دارد.

ساعت کاری: ۲۴ ساعته

خوب است بدانید که مرزهای زمینی همیشه باز بوده و هیچ گاه تعطیلی ندارند.

تجربیات سفر می گوید که برای خروج از کشور و سفر به استانبول مرز بازرگان را انتخاب کنید. می توانید در طول سفر از شهرهای زیر عبور کرده و خود را به استانبول برسانید: ارزروم- ارزنجان- سیواس- آنکارا و استانبول

البته بسته به سلیقه و زمانی که دوست دارید در راه بگذرانید، این مسیر می تواند متفاوت باشد.

چهارشنبه, 15 شهریور 1396 ساعت 18:00

هزینه های حمل و نقل درون شهری در استانبول

هزینه‌ های حمل و نقل درون شهری استانبول

خوشبختانه استانبول سیستم حمل و نقل عمومی بسیار کارآمد و متنوعی دارد که میتواند بسیار مورد استفاده دوستانی باشد که با تور ترکیه سفر میکنند . از جمله این گزینه‌ها می‌توان به: اتوبوس، مترواتوبوسی، مترو، قطارهای حومه‌ای، تراموا، قطار کابلی، کشتی، کشتی‌های تندرو و تاکسی دریایی اشاره کرد. قسمت خوب ماجرا این است که اکثرا این گزینه‌ها به یکدیگر مرتبط‌ اند و برای پرداخت هزینه همه‌ی این‌ها تنها کافیست که استانبول‌ کارت (ISTANBULKART)  تهیه کنید. استانبول‌ کارت نوعی بلیت الکترونیکی‌ است که می‌توانید آن را از باجه‌های بلیت که در نزدیکی ایستگاه‌های حمل و نقل قرار دارند تهیه کنید. این باجه های بلیت را در نزدیکی ایستگاه هایی چون تکسیم، بشیکتاش و امینونو خواهید دید.

istanbul kard

+ هزینه خرید استانبول کارت ۶ لیر است ( حدود ۶ هزار تومان) که سپس به میزان دلخواه می توانید آن را شارژ کنید.

+ استانبول کارت قابلیت استفاده برای بیش از یک نفر را دارد و می توانید آن را به دفعات نامحدود شارژ کنید.

+ با داشتن این کارت هزینه شما ۲.۳۰ لیر و بدون داشتن استانبول کارت، هزینه ها ۴ لیر (۴ هزار تومان) خواهد بود.

+ پرداخت هزینه برای کودکان شش سال و بزرگ تر الزامی است.

+ کودکان کوچک تر از شش سال در صورت نگرفتن جا و صندلی، ممکن است بدون بلیط سفر کنند.

pay fare

+ با ۱۰ لیر شارژ می توانید تا ۵ بار سوار مترو، اتوبوس و یا ...شوید.

هزینه های حمل و نقل درون شهری استانبول به صورت خلاصه:

بلیت الکترونیک: استانبول کارت: ۱۰ لیر (حدود ۱۰ هزار تومان)، کرایه ها: ۲.۳۰ لیر (۲۵۰۰ تومان)

مترو، تراموا، اتوبوس، قطار کابلی، کشتی‌های تندرو  : ۲.۵ لیر (۲۵۰۰ تومان) با استانبول کارت و ۴ لیر (حدود ۴ هزار تومان) بدون آن

تاکسی: ۵ لیر به بالا (از ۵ هزار تومان ب بالا)

istanbulcard istiklal

هزینه بنزین (۱ لیتر): بین ۴.۳۸ تا ۵.۲۵ لیر (۳۹۰۰ تا ۴۷۰۰ تومان)

سه شنبه, 14 شهریور 1396 ساعت 11:52

تور لحظه آخری استانبول ویژه 17 شهریور ماه

علاقمندان به سفر با تور لحظه آخری استانبول ،میتوانند از پکیج ویژه ما برای سفر در تاریخ 17 شهریور ماه استفاده کنند و با قیمت بسیار مناسب ، 5 شب در شهر استانبول اقامت داشته باشند . 

خدمات تور دقیقه نود استانبول شامل : 

 • بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی تابان 
 • 5 شب اقامت در هتل 4 ستاره گرند خلیج استانبول با صبحانه 
 • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی 
 • راهنمای فارسی زبان 
 • یک گشت شهری با ناهار 
 • بیمه مسافرتی در طول سفر 

قیمت تور استانبول ویژه تاریخ 17 شهریور 96 :

 • هزینه اقامت هر نفر بزرگسال در اتاق 2 تخته 2.240.000 تومان 
 • هزینه اقامت کودکان 6 تا 12 سال با تخت     2.210.000 تومان 
 • هزینه اقامت کودکان 2 تا 6 سال بدون تخت   1.690.000 تومان 

 7620383 10 z

هتل 4 ستاره گرند خلیج استانبول در کدام منطقه این شهر واقع شده است ؟

این هتل 4 ستاره در منطقه بی اوغلو در بخش اروپایی استانبول واقع شده است . کلاٌ دارای 177 اتاق میباشد که به تازگی بازسازی شده است و برای اقامت بسیار راحت میباشد. به علاوه این هتل از امکانات عمومی مناسبی نیز برخوردا است که در صورت تمایل در زمان اقامت دراین هتل میتوانید استفاده کنید. برای کسب اطلاعات دقیق و همینطور نقشه هتل و عکسهای این هتل روی لینک ذیل کلیک کنید. 

اطلاعات هتل گرند خلیج استانبول

برای کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با تور استانبول ، تور ارزان استانبول ، تور دقیقه نود استانبول با ما تماس بگیرید تا مناسب ترین تورها را با بهترین قیمت دراختیار شما قرار بدهیم. 

وسایط حمل و نقل عمومی در استانبول و ریز هزینه ها

unnamed 1 مترو و تراموا: ایستگاه‌های مترو با تابلوهایی با حروف M و در رنگ‌های آبی و قرمز مشخص شده‌اند. هر سرویس، ایستگاه را بین ۲ تا ۱۰ دقیقه ترک می‌کند. ساعات کار مترو بین ۶ صبح تا ۱۲ نیمه شب است چنانجه با تور ترکیه به استانبول سفر میکنید بد نیست این اطلاعات رو ئاشته باشید.

در مسیر خط M۱A، اکسرای به فرودگاه وصل می‌شود و در ۱۵ ایستگاه توقف دارد که در طول مسیر شامل اتوگار هم می‌شود.

در مسیر دیگر، خط M۲، ینی‌کاپی به تکسیم وصل می‌شود و در طی مسیر در سه ایستگاه توقف دارد. ایستگاه وزنجیلر Vezneciler در نزدیکی بازار بزرگ، ایستگاه هالیک بر روی پل جدید گلدن هورن و ایستگاه شیشهانه Şişhane در نزدیکی میدان تونل در بیوغلو هستند. خط دیگری نیز از تکسیم به شمال شرقی هاجی عثمان (Hacıosman) با ۹ ایستگاه توقف، می‌رود.

خط چهارم،Kazlıçeşme را از طریق تونلی در زیر دریای مرمره به غرب شهر قدیم، (Ayrılak Çeşmesi) در بخش آسیایی شهر متصل می‌کند.

unnamed آسان‌ترین راه برای جابه جایی بین سلطان احمد و بیوگلو، استفاده از تراموا است. هر ۵ دقیقه یک سرویس از ایستگاه خارج می‌شود. ساعات کار تراموا از ۶ صبح تا ۱۲ نیمه شب است.

پرداخت هزینه: برای هر دو گزینه مترو تراموا از استانبول کارت استفاده می شود و هزینه ای در حدود ۲ تا ۳ لیر (حدود ۲-۳ هزار تومان) دارد.

جمعه, 10 شهریور 1396 ساعت 17:49

اجاره سوییت در استانبول منطقه تکسیم

مورد مذکور : آپارتمان اجاره ای در استانبول  سوییت در میدان تکسیم

اجاره آپارتمان در استانبول واحد 30 متری مبله در طبقات مختلف با کلیه لوازم واقع در میدان تکسیم منطقه فریدیه جادسی بسیار شیک و تمیز مناسب برای اقامت تعداد 2 نفر آماده رزرو برای شما هموطنان عزیز میباشد .

اجاره خانه در استانبول آن هم در مرکز شهر و در قلب مراکز توریستی از ایده آل ترین و مقرون به صرفه ترین راه ها برای سپری کردن تعطیلاتتان در کنار دوستان و اعضای خانواده تان میباشد .

چنانچه در ایام تعطیلات  به فکر سفر به استانبول هستید یا با تور استانبول یا به طور انفرادی میتوانید از مورد خانه اجاره ای در استانبول توسط شرکت ما استفاده نمایید . مبلغ اجاره ها به احتساب هزینه مصرفی آب . برق . گاز و اینترنت میباشد .جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا رزرواسیون با شماره های موجود در سایت ما تماس حاصل فرمایید .

مبلغ اجاره روزانه : شبی 170 لیر

مبلغ اجاره ماهانه  : ماهی 3000 لیر

امکانات آپارتمان امکانات آپارتمان
اتاق خواب ندارد ماشین ظرفشویی ندارد
حمام یک سرویس ماشین لباسشویی دارد
تلویزیون ال سی دی اجاق گاز دارد
تختخواب یک دونفره  یخچال دارد
مبلمان ندارد لوازم آشپزخانه ندارد
سشوار دارد اتو دارد
رختخواب 2 نفره آسانسور ندارد
 
اگر هنوز پکیج مسافرتی خود را برای سفر در تابستان 96 انتخاب نکرده اید ، با ماهمسفر شوید و با پکیج ویژه تور آنتالیا ، یک هفته تعطیلات دلچسبی را در سواحل دریای مدیترانه تجربه کنید. 

 قیمت تور آنتالیا با پرواز سان اکسپرس وبژه تاریخ های 24 و 25 شهریور ماه :

کودکان 2 تا 6 سال کودکان 6 تا 12 سال قیمت بزرگسال اتاق یک تخته قیمت بزرگسال اتاق دو تخته خدمات درجه نام هتل
1.890.000 2.465.000 3.330.000 2.900.000 ALL 4 GRAND MIRAMOR
1.890.000 2.630.000 3.820.000 3.225.000 UALL 5 DAIMA BIZ
1.890.000 2.805.000 4.510.000 3.575.000 ALL 5 GRAND PARK KEMER
1.890.000 2.805.000 5.120.000 3.575.000 UALL 5 CRYSTAL WATER WORLD
1.890.000 3.060.000 6.150.000 4.090.000 UALL 5 ORANGE COUNTY
1.890.000 3.085.000 5.190.000 4.140.000 UALL 5 BAIA LARA
1.890.000 3.435.000 6.245.000 4.840.000 UALL 5 ELA QUALITY
1.890.000 3.590.000 6.700.000 5.145.000 UALL 5 ROYAL HOLIDAYS
1.890.000 3.590.000 6.700.000 5.145.000 UALL 5 BARUT LARA
1.890.000 3.660.000 6.910.000 5.285.000 UALL 5 DELPHIN IMPERIAL
1.890.000 3.785.000 7.295.000 5.540.000 UALL 5 SUSSESI
1.890.000 4.300.000 10.665.000 6.570.000 UALL 5 RIXOS PREMIUM

خدمات تور آنتالیا شامل :

 • بلیط هواپیما رفت و برگشت با پرواز سان اکسپرس 
 • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
 • 6 شب اقامت در هتل ها با خدمات غذایی ذکر شده
 • راهنمای فارسی زبان 
 • بیمه مسافرتی در طول سفر 

نکات و مدارک لازم سفر با تور آنتالیا :

 • برای سفر به آنتالیا پاسپورت شما میبایست 7 ماه از تاریخ سفر اعتبار داشته باشد.
 • برای کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با ساعت و جزییات پرواز با همکاران ما در کانتر تور ترکیه آژانس هورامان گشت تماس بگیرید . 
 • هتل های آنتالیا بسیار متنوع هستند و ما پکیج های مختلفی را میتوانیم به شما پیشنهاد کنیم. بنابراین اگر هتل دیگری مد نظرشما میباشد که در پکیج فوق ذکر نشده ، با ما تماس بگیرید تا بتهرین پکیج ها را با مناسب ترین قیمت ها در اختیار شما قرار دهیم .

سالها تجربه در برگزاری تور ترکیه ، ما را در زمینه برگزاری تورهای ترکیه متخصص کرده است. با هورامان گشت لوکس و ارزان سفر کنید . 

 

پنج شنبه, 09 شهریور 1396 ساعت 15:50

تور کوش آداسی نرخ ویژه شهریورماه

اگر علاقمند به سفر به شهر کوش آداسی ترکیه هستید، با پکیج های ویژه ما برای تور کوش آداسی همسفر شوید و یک هفته تعطیلات رویایی در کنار سواحل دریای اژه در شهر کوش آداسی داشته باشید .  
پکیج تور کوش آداسی ویژه شهریور ماه با پرواز هواپیمایی قشم 
 
 
کودکان 2 تا 6 سال کودکان 6 تا 12 سال قیمت بزرگسال اتاق یک تخته قیمت بزرگسال اتاق دو تخته خدمات درجه نام هتل
1.490.000 1.815.000 2.120.000 1.970.000 H.B 3* Santur
1.490.000 2.280.000 3.520.000 2.900.000 ALL 5* Fantasia Deluxe
1.490.000 2.320.000 3.630.000 2.975.000 UALL 5* Le Blue
1.490.000 2.355.000 3.735.000 3.045.000 ALL 5* Ramada Resort
1.490.000 2.425.000 3.945.000 3.185.000 UALL 5* Palm wings Ephesus
1.490.000 2.530.000 4.615.000 3.395.000 UALL 5* Sea Light
1.490.000 2.625.000 4.755.000 3.585.000 ALL 5* Pine Bay
1.490.000 2.685.000 5.130.000 3.700.000 UALL 5* Amara Sea Light
1.490.000 2.845.000 5.210.000 4.030.000 ALL 5* Aqua Fantasy
 
خدمات پکیج تور کوش آداسی شامل :
 • بلیط رفت و برگشت با پرواز قشم ایر به مقصد ازمیر
 • ترانسفر رفت و برگشت ازفرودگاه ازمیر به هتل های کوش آداسی
 • 6 شب اقامت در هتل 
 • راهنمای فارسی زبان
 • بیمه مسافرتی در طول سفر 

 در صورت تمایل به سفر با پرواز اطلس گلوبال ، به نرخ پکیج فوق 200.000 تومان اضافه میشود . 

 برای سفر با تور کوش آداسی به چه مدارکی نباز داریم ؟
 • برای سفر  به کوش آداسی لازم است که پاسپورت شما حداقل 7 ماه از تاریخ مسافرت اعتبارداشته باشد .
 • برای کسب اطلاعات دقیق  در ارتباط با ساعت پرواز و جزییات تور با مکاران ما در آژانس هورامان گشت تماس بگیرید . 

هورامان گشت مجری  مستقیم تورهای ترکیه با 10 سال تجربه در زمینه براگزاری تور در خدمت شما است . با هورامان گشت ارزان و لوکس سفر کنید . 

 

rentاجاره آپارتمان در استانبول این روزها در بین هموطنان از طرفداران زیادی برخوردار است . آپارتمان اجاره ای در استانبول که از پیشنهادات ما به دوستان عزیز است واحد دوخوابه اجاره ای 80 متری در میدان تکسیم میباشد به صورت مبله دارای کلیه لوازم با هزینه آب و برق و گاز و اینترنت شبی 300 لیره میباشد .

خانه اجاره ای در استانبول که پیشنهاد ماست با ظرفیت 4 الی 6 نفر میباشد و به دلیل موقعیت مکانی بسیار مناسب توریست هایی است که طرفدار اقامت در مکان های پر رفت و آمد و شلوغ هستند به دلیل قرار گیری در میدان تکسیم میتوانید شبها از بارها و رستوران های در خیابان استقلال استفاده کنید و از قدم زدن در کوچه پس کوچه های باریک خیابان استقلال لذت برید . رستوران های منطقه تکسیم تقریبا تا صبح باز هستند و شما میتوانید از غذاهای ترکی لذت ببرید . جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا رزرواسیون با شماره های موجود در سایت ما تماس حاصل فرمایید .

چهارشنبه, 08 شهریور 1396 ساعت 15:45

تور 6 شب و 7 روز آنتالیا تاریخ 17 شهریور

تور آنتالیا 6 شب و 7 روز تاریخ رفت 17 شهریور و تاریخ برگشت 24 شهریور با پرواز زاگرس

ساعت پرواز رفت 01:00 بامداد و ساعت برگشت 03:00 بامداد 

nazar beach city resort 7

تور آنتالیا در هتل 3* نظر بیچ با صبحانه . ناهار . شام . نوشیدنی 

مبلغ هر نفر بزرگسال در اتاق یکنفره 3.095.000 تومان

مبلغ هر نفر بزرگسال در اتاق دونفره : 2.695.000 تومان 

مبلغ هر نفر کودک با تخت 1.990.000 تومان 

مبلغ هر نفر کودک بدون تخت 1.695.000 تومان

nazar beach city resort 5

خدمات تور آنتالیا ویژه تابستان : بلیط هواپیما . هتل . لیدر فارسی زبان . یک گشت شهری .

هتل نظر بیچ دارای کارکنانی خوشرو و مهربان و با ادب میباشد که در سرویس دهی به مسافرین بسیار خوب هستند و در این هتل میتوانید از غذاهای لذیذ لذت ببرید .