اینو هم بخونید ضرر ندارد

enlightenedهشت سال تجربه کاري ما در خصوص ترکيه به ما اين جرات را ميدهد که بگوييم ترکيه تخصص ماست
شما ميتوانيد بهترين نرخ های تور ترکيه ، تور استانبول، تور آنتاليا، تور آلانيا، رزرو هتل ترکيه، اجاره آپارتمان ترکيه ، ثبت شرکت در ترکيه و اقامت در ترکيه را ازما استعلام نمائيد.
دفترتهران  و ترکيه sand&sandبا 35 پرسنل ، مترجم و راننده ی با سابقه و مجرب سعي بر اين دارند براي عزيزاني که از طريق ما اقدام به مسافرت نمايند بهترين خدمات و خاطرات خوبي را ارائه دهند.
شما ميتوانيد علاوه بر شماره هاي اعلام شده بر روی سايت با کليک بر روي آيکون چت آنلاين مستقيم با همکاران ما در دفتر ترکيه در ارتباط باشيد .در صورت نياز يه رزرواسيون تور و يا بليط هواپيما با ایرلاین های ایرانی و ایرلاین های ترک پيشنهاد مي کنيم به صورت مستقيم با دفتر ما در تهران تماس بگيريد و از آخرين نرخ های موجود استفاده نماييد و در ساير موارد از قبيل رزرو هتل و آپارتمان ، خريد ملک و ثبت شرکا با دفتر ما در ترکيه به صورت آن لاين در تماس باشيد .
و چنانچه قصد داريد از تورهای ارزان دقيقه نود استفاده نماييد و با کم و کيف اون اشنا شويد اينجا را کليک نماييد
تماس با ما ضرر ندارد امتحان کنيد

artpro-man

تور های ترکیه پاییز 95فرم دریافت اقامت ترکیه و نحوه پر کردن فرم

برای دریافت اقامت ترکیه لازم است فرم مربوط به اقامت ترکیه را پر کنید و همراه با مدارک مربوطه به اداره پلیس خارجی ها تحویل دهید . برای پر کردن این فرم اطلاعات ذیل را مطالعه کنید تا به راحتی بتوانید فرم را پر کنید .

 هر نوع اقامتی که بخواهید در ترکیه دریافت کنید ، فرم مربوط به اقامت ترکیه را باید پر کنید . این فرم یک صفحه پشت و رو  میباشد و می توانید در این بخش آن را به صورت فرمت اکسل پر کنید و پرینت بگیرید . شما فقط لازم است صفحه اول فرم را پر کنید و پشت صفحه کلاٌ توسط اداره پلیس پر میشود .

 

 

1 در قسمت بالای این فرم میبایست نوع اقامت خود را مشخص کنید . آیا بار اولی است که برای دریافت اقامت ترکیه اقدام می کنید ؟ آیا می خواهید اقامت خود را تمدید کنید ؟ آیا اعتبار اقامت شما تمام شده است ؟ آیا مایلید اقامت خود را کوتاه کنید ؟ آیا اقامت خود را گم کرده اید ؟ برای هر کدام از این سوالات یک مربع کوچک مشخص شده که میتوانید علامت بزنید .

 

2 قسمت بعدی مربوط به پرکردن اطلاعات اصلی و اولیه شما می باشد . نام ، نام خانوادگی ، محل تولد ، نام پدر ، کشور محل اقامت ، جنسیت ، شغل ،  مذهب ، تاریخ تولد ، نام مادر ، وضعیت تاهل و ملیت  را در این بخش میبایست ذکر کنید . لطفاٌ اطلاعات اسم و فامیل و تاریخ تولد را مطابق با پاسپورت پر کنید وبخش مربوط به شغل را خالی بگذارید .

 ık

 3 بخش سوم مربوط به اطلاعات سفر قبلی شما به ترکیه میباشد . اگر قبلاٌ به ترکیه شفر کرده باشید در این قسمت سوالاتی را از شما می پرسد مبنی بر اینکه در چه تاریخی سفر داشته اید ، به کدام شهر ترکیه سفر کرده اید ،  و اینکه منظور شما از مسافرت به ترکیه چه بوده است . در شمن اگر قبلاٌ دفترچه اقامت ترکیه داشته اید در این بخش پاسخ می دهید که در کدام شهر ترکیه دفترچه اقامت خود را گرفته اید و شماره ان چند بوده است .

 

4  بخش بعدی که ن و ترکیه میبسیار مهم میباشد در ارتباط با اطلاعات محل اقامت شما در ایران و ترکیه میبشد . در این بخش اطلاعات مربوط به محل اقامت فعلی خود در ترکیه ، شماره تماس ، محل کار خود در ترکیه ، شماره محل کار و محل اقامت در ایران همراه با شماره تلفن شما را می خواهند . لطفاٌ آدرس اقامت خود در ترکیه را دقیق ذکر کنید چون کارت اقامت شما را به آدرس شما ارسال می کنند و به علاوه در قسمت مربوط به آدرس محل کار چیزی ذکر نکنید . 

 

sıg

 

5 اگر همراه با شما خانواده شما نیز می خواهند اقامت بگیریند ، اطلاعات مربوط به بخش بعدی را می بایست پر کنید . دراین بخش اطلاعات کامل همراهان شما را باید ذکر کنید و در نهایت انتهای فرم را امضاء کرده و تاریخ بزنید .

 

اگر بر اساس خرید ملک در استانبول و یا خرید ملک در آلانیا نسبت به اخذ اقامت ترکیه اقادام می نمایید ، کلیه خدمات اقامت  و پر کردن این فرم ها توسط همکاران ما انجام می پذیرد . اما اگر خودتان مایل به دریافت اقامت ترکیه میباشید  می توانید اصل فرم را از این بخش دانلود کرده و مطابق با اطلاعات داده شده پر کنید و تحویل دهید  
شما هم به این مطلب رای بدهید

(1 رای)
کارشناس ترکيه

کاترين لانا کارشناس ارشد ترکيه مستقر در دفتر ترکيه

سلام از اينکه به وب سايت ما آمديد خوشحاليم شما مي توانيد هر سوالي و يا در خواستي در خصوص ترکيه داريددر قسمت نظرات پايين صفحه بنويسيد ما در کمترين زمان ممکن به شما پاسخ خواهيم داد در صورتي که تمايل داريد مي توانيد با من به صورت انلاين چت کنيد

تماس ترکیه

با ما تماس بگیرید

املاک در ترکیه

  • برای اجاره آپارتمان در ترکیه می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید
  • با شماره 0912 762 44 24 تماس بگیرید
  • یا به صورت انلاین درخواستان را از این فرم  ارسال نمایید

تور ترکیه