اینو هم بخونید ضرر ندارد

enlightenedهشت سال تجربه کاري ما در خصوص ترکيه به ما اين جرات را ميدهد که بگوييم ترکيه تخصص ماست
شما ميتوانيد بهترين نرخ های تور ترکيه ، تور استانبول، تور آنتاليا، تور آلانيا، رزرو هتل ترکيه، اجاره آپارتمان ترکيه ، ثبت شرکت در ترکيه و اقامت در ترکيه را ازما استعلام نمائيد.
دفترتهران  و ترکيه sand&sandبا 35 پرسنل ، مترجم و راننده ی با سابقه و مجرب سعي بر اين دارند براي عزيزاني که از طريق ما اقدام به مسافرت نمايند بهترين خدمات و خاطرات خوبي را ارائه دهند.
شما ميتوانيد علاوه بر شماره هاي اعلام شده بر روی سايت با کليک بر روي آيکون چت آنلاين مستقيم با همکاران ما در دفتر ترکيه در ارتباط باشيد .در صورت نياز يه رزرواسيون تور و يا بليط هواپيما با ایرلاین های ایرانی و ایرلاین های ترک پيشنهاد مي کنيم به صورت مستقيم با دفتر ما در تهران تماس بگيريد و از آخرين نرخ های موجود استفاده نماييد و در ساير موارد از قبيل رزرو هتل و آپارتمان ، خريد ملک و ثبت شرکا با دفتر ما در ترکيه به صورت آن لاين در تماس باشيد .
و چنانچه قصد داريد از تورهای ارزان دقيقه نود استفاده نماييد و با کم و کيف اون اشنا شويد اينجا را کليک نماييد
تماس با ما ضرر ندارد امتحان کنيد

artpro-man

تور های ترکیه پاییز 95نکات مهم و جدید در ارتباط با اخذ اقامت ترکیه 2016

اگر قصد اخذ اقامت ترکیه را دارید حتما، به موارد ذیل توجه کنید تا بتوانید بدون هیچ مشکلی کارت اقامت خود را دریافت کنید . این توضیحات مطابق با آخرین اطلاعاتی که از اداره مهاجرت ترکیه گرفته شده ، جمع آوری شده است . 
  •  اگر در ترکیه ملک خریداری کرده اید و مایل هستید که نسبت به اخذ اقامت ترکیه ازطریق خرید ملک  اقدام کنید ، حتماٌ توجه داشته باشید که اگر از زمان صدور سند ملک ( تاپو ) به نام شما بیشتر از 6 ماه گذشته باشد ، حتماٌ میبایست از اداره صدور سند یا تاپو ، تاییدیه بگیرید که این سند هنوز به نام شما میباشد و گرنه مدارک شما را قبول نمی کنند .
  • اگز سند ملک به نام یک نفر است و بقیه اعضای خانواده مایلند از طریق نسبت فامیلی با صاحب سند ، اقامت ترکیه را دریافت کنند ، حتما مدارک ازدواج و شناسنامه را میبایست همراه با ترجمه رسمی به همراه داشته باشید .

 indir 1gold

  • یکی از موارد دیگری که حتماٌ میبایست دقت کنید مربوط به حساب بانکی شما میباشد . در حال حاضر حساب بانکی را از لحاظ کارکرد چک می کنند و پرینت حساب بانکی شما را می خوهند و اینکه صرفاٌ روز آخر پولی را برای نشان دادن به اداره مهاجرت در حساب خودتان بگذارید و بردارید ، برای اداره مهاجرت ترکیه کافی نمی باشد . 
  • اگر قصد داید نسبت به اخذ اقامت ترکیه ازطریق اجاره خانه اقدام نمایید ، حتماٌ نیاز به اجاره نامه محضری ا سوی صاحب خانه دارید ، در غیر این صورت اداره مهاجرت مدارک شما را قبول نخواهد کرد .

 

شما هم به این مطلب رای بدهید

(5 رای‌ها)
کارشناس ترکيه

کاترين لانا کارشناس ارشد ترکيه مستقر در دفتر ترکيه

سلام از اينکه به وب سايت ما آمديد خوشحاليم شما مي توانيد هر سوالي و يا در خواستي در خصوص ترکيه داريددر قسمت نظرات پايين صفحه بنويسيد ما در کمترين زمان ممکن به شما پاسخ خواهيم داد در صورتي که تمايل داريد مي توانيد با من به صورت انلاين چت کنيد

تماس ترکیه

با ما تماس بگیرید

املاک در ترکیه

  • برای اجاره آپارتمان در ترکیه می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید
  • با شماره 0912 762 44 24 تماس بگیرید
  • یا به صورت انلاین درخواستان را از این فرم  ارسال نمایید

تور ترکیه