اینو هم بخونید ضرر ندارد

enlightenedهشت سال تجربه کاري ما در خصوص ترکيه به ما اين جرات را ميدهد که بگوييم ترکيه تخصص ماست
شما ميتوانيد بهترين نرخ های تور ترکيه ، تور استانبول، تور آنتاليا، تور آلانيا، رزرو هتل ترکيه، اجاره آپارتمان ترکيه ، ثبت شرکت در ترکيه و اقامت در ترکيه را ازما استعلام نمائيد.
دفترتهران  و ترکيه sand&sandبا 35 پرسنل ، مترجم و راننده ی با سابقه و مجرب سعي بر اين دارند براي عزيزاني که از طريق ما اقدام به مسافرت نمايند بهترين خدمات و خاطرات خوبي را ارائه دهند.
شما ميتوانيد علاوه بر شماره هاي اعلام شده بر روی سايت با کليک بر روي آيکون چت آنلاين مستقيم با همکاران ما در دفتر ترکيه در ارتباط باشيد .در صورت نياز يه رزرواسيون تور و يا بليط هواپيما با ایرلاین های ایرانی و ایرلاین های ترک پيشنهاد مي کنيم به صورت مستقيم با دفتر ما در تهران تماس بگيريد و از آخرين نرخ های موجود استفاده نماييد و در ساير موارد از قبيل رزرو هتل و آپارتمان ، خريد ملک و ثبت شرکا با دفتر ما در ترکيه به صورت آن لاين در تماس باشيد .
و چنانچه قصد داريد از تورهای ارزان دقيقه نود استفاده نماييد و با کم و کيف اون اشنا شويد اينجا را کليک نماييد
تماس با ما ضرر ندارد امتحان کنيد

artpro-man

تور های ترکیه پاییز 95

شرایط و نحوه رزرواسیون آپارتمان ها

شرایط و نحوه رزرواسیون آپارتمان ها

(0)

چگونه می توانیم نسبت به رزرواسیون آپارتمان ها اقدام نماییم ؟

برای رزرواسیون آپارتمان  ها  لطفاٌ  برای ما ایمیل ارسال کنید و تعداد نفرات ، تاریخ ورود و تعداد شب های اقامت  را ذکر کنید . ظرف 24 ساعت آپارتمان های متناسب با درخواست شما به همراه تمام توضیحات موبوطه و آدرس و عکس های آپارتمان ها به ایمیل شما ارسال می گردد . می توانید با دقت اطلاعات را مطالعه کرده و نسبت  به رزرواسیون اقدام نمایید  . رزرواسیون را می توانید مستقیم از طریق وب سایت با ارسال  ایمیل انجام بدهید  و با به دفتر نمایندگی ما در تهران مراجعه نمایید واز آن  طریق رزرواسیون  را بفرستید . درضمن حهت هر سوالی می توانید از سیستم  گفتگوی آن لاین  سایت ما در صفحه اصلی استفاده نمایید .

 

چگونه می توانیم هنگام ورود کلید آپارتمان را تحویل بگیریم ؟
پرسنل شرکت ما در  زمان  ورود شما  به آپارتمان منتظر شما هستند . کلید های آپارتمان را به شما تحویل می دهند  و فرم های تحویل  آپارتمان را  با کمک شما پر می کنند . هزینه مربوط  به آپارتمان  را نیز  در زمان  دریافت  کلید آپارتمان  به نماینده ما پرداخت می نمایید .

زمان  ورود و خروج آپارتمان به صورت می باشد ؟
زمان  ورود به آپارتمان ساعت  00/14  و زمان خروج از آپارتمان ساعت 00/12 میباشد .در صورتیکه برای تاریخ ورود و یا خروج شما آن آپارتمان رزرواسیون دیگری نداشته باشد  می توانید با پرداخت نصف  مبلغ اجاره  هر شب کلید آپارتملن را زودتر تحویل  بگیرید  و یا  درروز آخر آپارتما ن را دیر تر تحویل بدهید .

هزینه ای  که  ما برای  اجاره آپارتمان می پردازیم شامل چه خدمات و سرویس هایی می باشد ؟
*استفاده از وسایل داخل آپارتمان
*هزینه آب . برق  و اینترنت  و گاز
*سرویس تمیز کردن هفتگی آپارتمان
*آب گرم  برای استفاده

به  چه صورتی می توانم هزینه آپارتمان را پرداخت کنم ؟
برای رزرو آپارتمان با  مراجعه به دفتر نمایندگی ما در تهران   و عقد قرار داد نسبت  به رزرواسیون اقدام می نمایید . در زمان عقد قرارداد نصف  هزینه آپارتمان را  می پردازید و  رسید دریافت می کنید و  مابقی هزینه را هنگام  تحویل گرفتن کلید آپارتمان  به همکار ما پرداخت می نمایید .توضیحات  :
آپارتمان هایی  مبله که توسط مالکین و  برای  اقامت  کوتاه مدت  توریست ها  و یا اقامت  طولانی مدت  مورد استفاده  قرار
می گیرند  قوانینی به شرح ذیل دارند  که در زمان  اجاره دادن آپارتمان  مشتری ملزم  به رعایت  آنها می گردد .

*آپارتمان ها  فقط برای استفاده شخصی  اجاره داده می شوند و استفاده از  آپارتمان ها  برای مصارف  تجاری  و  یا به  عنوان دفتر کار ممنوع می باشد .
*مشتری متعهد می گردد  که برای دیگر ساکنان ساختمان  مزاحمت و سر و صدا ایجاد نکند و  قوانین  مربوط به ساختمان  را رعایت نماید .
* کنسل کردن
بعد از عقد  قرار داد و در صورت کنسلی توسط مشتری  هزینه 2  شب  دریافت و ما بقی مبلغ  به مشتری استرداد می گردد.
معمولاٌ  پس از  عقد قرارداد و پرداخت  بیعانه  توسط مشتری ، اپارتمان مربوطه رزرو می گردد و تغییری در ان پیش  نمی آید  اما
در صورت  هر گونه  تغییری در  شرایط فرس ماژورشرکت موظف  است  آپارتمانی  با  شرایط  و امکانات یکسان  برای  مشتری
تهیه  نماید .

*ساعت ورود و خروج و ترانسفر فرودگاهی
نماینده ما برای تحویل دادن کلید آپارتمان ساعت 14:00  و برای  تحویل گرفتن کلید ساعت 12:00  در محل آپارتمان حضور دارند.
در صورتیکه  سرویس  ترانسفر توسط شرکت ما صورت می پذیرد ، اطلاهات کامل  مربوط به  شما ره و ساعت  پرواز ، نام شرکت هواپیمایی و فرودگاه را به  ما اطلاع  می دهید  و  سرویس  ترانسفر ما  در فرودگاه منتظر شما  خواهد بود .

در صورتیکه  سرویس ترانسفر توسط شرکت ما صورت  نمی گیرد نیز  لطفاٌ  اطلاعات  ورود  خود را به ما اطلاع دهید تا در زمان  رسیدن شما  نماینده ما در  آپارتمان برای تحویل دادن کلید حضور داشته باشد .

* پیش پرداخت جهت گارانتی آپارتمان
در تمامی آپارتمان هایی  که  به صورت مبله اجاره داده می شوند  در زمان تحویل آپارتمان مبلغی به عنوان   گارانتی  از مسافرین  گرفته  می شود . این مبلغ  بابت  ضمانت وسایل  داخل آپارتمان ها گرفته می شود و  در هنگام  خروج مسافرین پس از کنترل کردن آپارتمان  عودت داده می شود . در آپارتمان های ما مبلغ گارانتی 200  دلار است .*چک  کردن آپارتمان و تحویل گرفتن کلید ها  و  بازپرداخت پول گارانتی
در هنگام خروج مسافرین آپارتمان توسط  همکاران ما کنترل می شود  و کلید آپارتمان  را  تحویل میگیرند  و 200  دلار گارانتی  را  نیز  به مسافربن  پس می دهند . فقط در صورتیکه  به وسایل آپارتمان خساراتی  وارد شده  باشد  مبلغ  مربوطه کسر گردیده و ما بقی  پول گارانتی اعاده می گردد .*لطفاٌ در هنگام  انتخاب آپارتمان اطلاعات کامل را از طریق  وب سایت و دفتر نمایندگی ما در تهران دریافت نمایید  .

تور ترکیه