021-57906000

خرید خانه در ترکیه
خرید خانه در ترکیه

خرید خانه در ترکیه

 باتوجه به آزاد شدن خرید ملک، خانه، آپارتمان،ویلا در شهرهای ترکیه سعی کردیم تا اطلاعات کاملی از قوانین جدیدخرید ملک درترکیه ، شرایط و نحوه خرید ملک در ترکیه  در شهرهای مختلف ترکیه، هزینه و نحوه و شرایط پرداخت ملک در ترکیه برای ایرانیان را جمع آوری ودر اختیار شما قراردهیم.

پس از سالها بحث و بررسی در ماه می سال 2012 لایحه شماره 2644- ماده 35 مورد تصویب مجلس ترکیه قرار گرفت که مضمون قانون مطرح شده از سوی دولت ترکیه مبنی برحذف اصل عملکرد متقابل برای دولت ها میباشد، و به معنای این است تمامی شهروندان خارجی قادر به خرید املاک و مستغلات در ترکیه هستند حتی اگر کشور متبوع، خود این گونه حقوق را به کشور ترکیه اعطا ننموده باشد و امروز با مشخص شدن لیست کشورهای مجاز به خرید، این قانون به اجرا درآمد و بدین معنیست که با اتباع ایرانی مانند اتباع ترک و یا سایر کشورها خارجی رفتار خواهد شد و قوانین انتقال سند مالکیت ملک و وراثت ملکی که برای اتباع ترک اجرا میشود برای ایرانیان نیز قابل استناد خواهد بود و این املاک به همان صورت نیز قابل فروش و انتقال سند هستند.


شهرهای توریستی ترکیه از جمله  استانبول ، آنتالیا وآلانیا  سایر شهرهای اطراف آن (بلک، آلانیا، سیده، کمر) از جذاب ترین مناطق برای سرمایه گذاری املاک در ترکیه می باشند و با این فرصت دولت ترکیه امکان توسعه و پرجاذبه تر کردن صنعت توریست در این مناطق خواهد داشت. بدین لحاظ با جاذبه های توریستی بیشتر، افزایش تقاضا برای خرید خانه در ترکیه خواهیم داشت و انتظار می رود که ارزش ملک در ترکیه در بلاخص در محل های رو به دریا بالا رفته و برای چند سال آینده از افزایش چشم گیری برخوردار باشد

پس برای خرید ملک در ترکیه بهترین زمان است 
 شرکت ما شرکتی  پیشرو در زمینه ارائه خدماتی همچون سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه می باشد.این شرکت با پشت سر گذاشتن سالها تجربه همواره سعی داشته در اسرع وقت به مراجعین خود بهترین خدمات را ارائه نماید. آنچه  که ما به دنبال آن بوده و هستیم، سطح بالایی از تخصص  وجلب اعتماد مراجعین  به منظور تحقق بخشیدن به رویاهای آنهاست.از این رو ما در زمینه های ذکر شده به شما مشاوره ای کامل و جامع ارائه داده و آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باش


آماده ایم به شما هموطنان عزیز بالاترین سطح مشاوره و خدمات را ارائه داده و شما را در راستای رسیدن به اهداف خود در زمینه سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه یاری دهیم. بی صبرانه منتظر خوش آمدگویی به شما دوستان هستیم

 

طبقه بندي هاي فرزند

خرید ملک در آنتالیا

خرید ملک در آنتالیا

اگر مایل به خرید آپارتمان درآنتالیا، آلانیا  و استانبول می باشید . همکاران  ما در بخش فروش  می توانند به  بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند .در سایت ما می توانید لیستی  از آپارتمانهای  فروشی در ترکیه  را ملاحظظه کنید  و  سپس  از  طریق  ایمیل  یا  تلفن  با  دفتر ما در ترکیه  و یا  در تهران تماس بگیرید در ابتدا  فرم  خرید آپارتمان  به ایمیل شما  ارسال می گردد با  پر کردن  اطلاعات این فرم مشاورین ما در بخش املاک قادر خواهند یود با توجه به  سلیقه و بودجه  شما  موارد مناسب را  برای  شما  تهیه   نمایند و اطلاعات اولیه  را به آدرس  ایمیل شما ایمیل  می فرستیم .

 

مشاهده موارد...
خرید ملک در استانبول

خرید ملک در استانبول

آپارتمان های  فروشی در استانبول 


اگر مایل  به خرید  آپارتمان در استانبول هستید ما در منطقه  اروپایی  استانبول و همچنین  درمنطقه آسیایی  استانبول می توانیم به  شما  آپارتمان های  نوساز  در پروژه هایی با امکانات  مناسب  پیشنهاد کنیم . خیلی  از مسافرینی که  متقاضی خرید ملک در استانبول هستند از ما می پرسند که  چرا ما  اغلب آپارتمان هایی را که  معرفی می کنیم  در پروژههای  جدید هستند . در  واقع  به  دلیل اینکه  مرکز  شهر استانبول  قدیمی  است    و   آپارتمان ها  از امکاناتی  که مجتمع های  جدید دارند  برخوردار نیستند  ما  پروژههای  جدید  را  پیشنهاد می کنیم . در این بخش  سعی کردیم  اطلاعات  بخشی  از آپارتمان ها را برایتان  قرار دهیم  . 

مشاهده موارد...
خرید ملک درآلانیا

خرید ملک درآلانیا

اگر قصد خرید ملک در ترکیه را دارید یکی از  مناطقی که  در زمینه املاک رو به رشد است  و ما می توانیم  به شما  پیشنهادکنیم  خرید ملک در آلانیا می باشد در این مجموعه  اطلاعات تعدادی از آپارتمان های فروشی آلانیا  را که می توانیم به شما پیشنهاد نماییم  را به عنوان نمونه برای شما قرار دادیم .  آپارتمان های این مجموعه  تقریبا در  مجتمع های خوبی واقع شده اند1 خوابه ، 2 خوابه ، 3 خوابه و پنت هاوس در این فایل ها وجو دارد  .

مشاهده موارد...
اطلاعات مفید در ارتباط با خرید ملک در ترکیه

اطلاعات مفید در ارتباط با خرید ملک در ترکیه

اگر مایل به خرید ملک در ترکیه و یا سرمایه گذاری در ترکیه هستید و نیاز به یک سری اطلاعات دارید  ، این بخش  از سایت را ببینید 

مشاهده موارد...
خرید ملک در ازمیر

خرید ملک در ازمیر

خرید ملک در شهر زیبای ازمیر با قیمت های بسیار مناسب در مجتمع مسکونی های بسیار لوکس و شیک با استاندارد های ساختمانی اروپایی آماده فروش به هموطنان عزیزمان میباشد با خرید ملک در ترکیه میتوانید از مزایاس اقامتی در ترکیه نیز بهره مند شوید . مشاور فارسی زبان ما 00905071365491 در خدمت شماست .

مشاهده موارد...