021-57906000

چگونه در ترکیه ماشین اجاره کنیم ؟

چگونه در ترکیه ماشین اجاره کنیم ؟

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
اگر به نرکیه سفر می کنید و مایلید در شهر گشتی بزنید و خرید کنید و از زمان خود بیشترین استفاده را ببرید ، اجاره ماشین برای شما منطقی تر و به صرفه تر از استفاده از تاکسی میباشد .
logoچگونه می توانیم به صورت روزانه در ترکیه ماشین اجاره کنیم ؟
 
وقتی با تور ترکیه به این کشور سفر میکنید در هر کدام از فرودگاههای بین المللی که وارد شوید ، تابلوی یک سری از شرکت هایی را که به صورت روزانه ماشین کرایه می دهند را می بینید . این شرکت ها فقط به مسافرینی که دارای کارت اعتباری یا کردیت کارت هستند ، ماشین اجاره می دهند . مشخصات کارت اعتباری شما و گذرنامه و گواهینامه بین المللی شما را وارد سیستم می کنند و بعد از آن ماشین را به شما تحویل می دهند .
 
rent 1
 
 
logoاما اگر شما دارای کارت اعتباری یا کردیت کارت نباشید ، نمی توانید از این طریق ماشین اجاره کنید . در این صورت باید با شرکت های کوچکتر که بدون نیاز به کارت اعتباری ماشین اجاره می دهند ، قرارداد ببندید . اگر با تور مسافرت می کنید ، می توانید از راهنمای تور خود کمک بگیرید تا شرکتی را برای اجاره ماشین به شما معرفی نمایند .
 
 
rent2
 
 
qu-qprنرخ اجاره ماشین در ترکیه چقدر میباشد و برای اجاره ماشین در ترکیه چه مدارکی لازم است ؟
 
نرخ اجاره ماشین در ترکیه بر اساس نوع ماشین و اینکه مصرف سوخت ماشین بنزین و یا گازوئیل میباشد ، متفاوت است .نرخ اجاره ارزانترین ماشین ها برای هر روز اجاره از 35 یورو شروع میشود و اگر تعداد روزهای بیشتری را رزرو کنید ، می توانید روزانه حدود 30 یورو بپردازید .
برای اجاره ماشین به گواهینامه بین المللی ، کپی پاسپورت و آدرس محل اقامت شما احتیاج می باشد . یک قرارداد به نام شما پر میشود که یک نسخه ان را به شما تحویل می دهند . هزینه کل روزهایی را که اجاره کرده اید همراه با 100 دلار دپوزیت برای هر گونه جریمه احتمالی از شما دریافت می شود .
 
rent 3
 
ımp-qprنکات مهمی که هنگام اجاره ماشین در ترکیه  باید به خاطر داشته باشید  :
 
* حتما یک نسخه از قرارداد اجاره ماشین ، بیمه ماشین و کواهینامه بینالمللی رانندگی خود را هنگام رانندگی همراه خود داشته باشید .
*اگر با توراستانبول به این شهر سفر میکنید و قصد اجاره ماشین دارید ، حتماٌ از راهنمای تور خود کمک بگیرید تا شرکت مناسبی را به شما معرفی نماید .
* در شهرهای یزگ مانند آنتالیا و استانبول حتماٌ آدرس دقیق محل هایی را که می خواهید با ماشین بروید را با شخصی که نقشه و ادرس دقیق را می داند چک کنید .
* معمولاٌ در ماشین هایی که برای اجاره واگذار میکنند ، مقدار زیادی بنزین وجود ندارد .بنابراین پس از اجاره ماشین اول به نزدیک ترین پمپ بنزین مراجعه کنید . 
 
خواندن 19070 دفعه

شما هم نظر بدهيد

  • 1چنانچه در خصوص اين مطلب نظر، پيشنهاد و يا تجربه اي داريد، آن را براي ما ارسال کنيد
  • 2نظر شما بارها توسط ساير هموطنان عزيزمان خوانده خواهد شد و در تصميم گيري ايشان بسيار موثر خواهد بود
  • 3چنانچه درخصوص اين مطلب عکس، فيلم و... داريد، آن را از اين طريق براي ما ارسال کنيد. پس از تأييد با نام خود شما در سايت نمايش داده خواهد شد
  • 4چنانچه سوالي داريد آن را مطرح نماييد، در اسرع وقت توسط کارشناسان خبره پاسخ آن داده خواهد شد
  • 5به جهت قدرداني از دوستاني که با نظرات خود ما و هموطنان ديگر را در انتخاب خود ياري نموده اند، ماهانه به قيد قرعه جوايزي اهدا خواهد شد

کارشناسانی که به سوالات شما پاسخ می دهند

  • کاترین لانا کارشناس ارشد ترکیه
  • مهلا صدیقی کارشناس ارشد تور ترکیه تور استانبول و تور
  • هدیه نیک فرجام کارشناس ارشد اجاره آپارتمان و خرید خانه در ترکیه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.