021-57906000

میدان تکسیم ، خیابان استقلال همراه با نقشه

میدان تکسیم ، خیابان استقلال همراه با نقشه

این مورد را ارزیابی کنید
(9 رای‌ها)
میدان تکسیم و خیابان استقلال مشهورترین بخش در شهر استانبول و شاید بتوان گفت در تمام ترکیه هستند . تمام توریست هایی که به استانبول سفر میکنند بدون شک سری به میدان تکسیم و خیابان استقلال می زنند. 

 میدان تکسیم و خیابان استقلال در منطقه بیاوغلو در قسمت اروپایی استانبول قراردارد . درگذشته این خیابان به نام جاده کبیر شناخته می شده است اما بعد از پیدایش جمهوری ترکیه در سال 1923 نام این منطقه به میدان تکسیم و خیابان استقلال تغییر یافت .

taksım3

 

روزانه صدهاهزار نفر از این خیابان بازدید می کنند . دلیل معروفیت این خیابان به دلیل وجود مغازه ها ، رستوران ها ، کافه تریا ها ، سینماها ، گالری های هنری  و اثار تاریخی است که در این منطقه قرار گرفته است . در طول خیابان استقلال یک تراموای قدیمی در حال حرکت است که مسیر 3 کیلومتر از میدان تکسیم تا انتهای خیاان استقلال را طی می کند . این  تراموا بعد از تراموای لندن ، دومین تراموای قدیمی در سرتاسر دنیا میباشد . از جاهای دیگر معروف در خیابان استقلال پاساژ چیچک و بازار ماهی میباشد .

cıcek

در منطقه تکسیم تعداد زیادی از سفارتخانه های کشورهای مختلف نیز قرار گرفته اند . سفارتخانه سوئد در استانبول ، سفارتخانه یونان در استانبول ، سفارتخانه هلند دراستانبول ،  سفارت روسیه در استانبول ، سفارت ایتالیا  در استانبول ، همه در منطقه بیاوغلو استانبول قرار دارند . در این منطقه تعداد زیادی هتل و آپارتمان برای اجاره قرار گرفته است . در نقشه ذیل محل سفارت خانه ها مشخص شده است .

taksım 1

taksım 2

اگر مایل به رزرواسیون هتل در استانبول و یا اجاره آپارتمان در استانبول هستید و مایلید در مرکزشهر استانبول باشید و به همه رستوران ها مراکز خرید نزدیک باشید و از حال و هوای واقعی و توریستی استانبول لذت ببرید ، پیشنهادمیکنیم در هتل ها و یا آپارتمان های توریستی اطراف تکسیم اقامت کنید . تعدادی از هتل را منطقه تکسیم را روی نقشه ذیل می توانید ببینید . 

beyoghlu hotel

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با رزرواسیون هتل ها و نرخ اجاره آپارتمان در استانبول و امکانات و جزییات بیشتر به ما ایمیل بزنید و یا با کانتر تور ترکیه ما تماس بگیرید همکاران ما آماده پاسخگویی به شما می باشند . 

 

خواندن 24488 دفعه

شما هم نظر بدهيد

  • 1چنانچه در خصوص اين مطلب نظر، پيشنهاد و يا تجربه اي داريد، آن را براي ما ارسال کنيد
  • 2نظر شما بارها توسط ساير هموطنان عزيزمان خوانده خواهد شد و در تصميم گيري ايشان بسيار موثر خواهد بود
  • 3چنانچه درخصوص اين مطلب عکس، فيلم و... داريد، آن را از اين طريق براي ما ارسال کنيد. پس از تأييد با نام خود شما در سايت نمايش داده خواهد شد
  • 4چنانچه سوالي داريد آن را مطرح نماييد، در اسرع وقت توسط کارشناسان خبره پاسخ آن داده خواهد شد
  • 5به جهت قدرداني از دوستاني که با نظرات خود ما و هموطنان ديگر را در انتخاب خود ياري نموده اند، ماهانه به قيد قرعه جوايزي اهدا خواهد شد

کارشناسانی که به سوالات شما پاسخ می دهند

  • کاترین لانا کارشناس ارشد ترکیه
  • مهلا صدیقی کارشناس ارشد تور ترکیه تور استانبول و تور
  • هدیه نیک فرجام کارشناس ارشد اجاره آپارتمان و خرید خانه در ترکیه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.