021-57906000

مراکز خرید آلانیا در یک نگاه

مراکز خرید آلانیا در یک نگاه

این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)

مراکز خريد آلانيا

 

شهر زیبای آلانیا درواقع بخشی از منطقه آنتالیا ترکیه است که امروزه یکی از مقاصد جدید گردشگری برای مسافران اروپائی تور ترکیه می باشد و بخاطر همین مراکز خرید آلانیا  بسیار مجهز و متنوع بوده و گردشگران تور آلانیا را به خرید وامیدارد.

اگر به تور ترکیه به همرا میشوید تا اوقاتی از روزگارتان را به خوشی در آنجا سپری کنید می توانید روی شهر آلانیا هم حساب کنید. یکی از چیزهایی که شما در آنالیا قطعا به دنبال آن خواهید گشت و صد درصد افراد به آن نیاز پیدا می کنند مراکز خریدی است که در آن برپا شده است.

http://www.bamaaa.comبرای رزرو تور آلانیا و هتل های آلانیا با ما تماس بگیرید

 57906000  دفتر تهران هورامان گشت

 

.از ویژگیهای بازار های آلانیا  و فروشگاه های آلانیا میتوان به بروز بودن و تنوع کالا ها, قیمت مناسب وموقعیت خوب مراکز اشاره کرد

  

معروفترین مراکز خرید آلانیا

 

1-مرکز خريد آلانيوم در آلانيا ترکيه


مرکز خريد آلانيوم در منطقه اوبا شهر آلانيا واقع شده است اين مرکز خريد 3 طبقه در سال 2006 افتتاح شده است . افزايش تعداد توريست ها موجب شد تا نياز براي افتتاح اين مرکز خريد در مرکز شهر آلانيا ايجاد شود . تمام توريستهايي که به آلانيا سفر ميکنند براي خريد در آلانيا حتماٌ سري به مرکز خريد آلانيوم مي زنند . در آلانيوم مي توانيد از مغازه هاي مختلف فروش البسه، سوپر مارکت، کتاب فروشي، لوازم خانگي، لوازم الکترونيکي، رستورانهاي متفاوت ديدن کنيد. اين مرکز يکي از بهترين مراکز خريد ترکيه است که قيمت هاي مناسبي دارد .


2-مرکز خريد پلومريا آلانيا


در تابستان 2013 مرکز خريد پلومريا در آلانيا منطقه کارگيجاک افتتاح گرديده است. همزمان با ساخت و ساز در آلانيا و رشد مناطق مختلف آن، نياز به باز شدن مراکز خريد در آلانيا در بخش هاي مختلف شهر احساس ميشد. يکي از بخش هايي از شهر آلانيا که در طول سالهاي اخير با رشد فراواني رو به رو بوده است، منطقه کارگيجاک مي باشد. طبقه همکف و زيرزمين اين مجتمع پر از مغازه ها مختلف و سوپر مارکت مي باشد و طبقه دوم نيز رستوران و کافه تريا بزرگي با منظره بسيار زيبا درياي مديترانه پذيراي مسافرين عزير ميباشد.

 

3-مرکز خريد مگامال آلانيا


مرکز خريد تازه تاسيس مگا مال آلانيا که در منطقه کناکلي واقع شده و در سال 2015 رسما با کنسرت هاي شاد افتتاح شد . اين مرکز خريد که بسياري از مارک‌هاي ترکي و بين المللي را در خود جاي داده و روزانه مورد استقبال توريست هاي خارجي و شهروندان اين منطقه ميباشد. در مرکز خريد مگامال انواع مارک هاي آرايشي بهداشتي ، پوشاک ، فست فود و … ارائه مي شود .

مارک هاي معروف ارائه شده در مرکز خريد مگامال عبارت اند از : ايک برگ ، ورساچه ، آديلييشک ، کامپيونه ، دفاکتو ، گيزيا، هري، لاگست ، کينتيکس ، کاوالي کلاس ، ساسزفنو ، داکرس ، رنورسک ، تلس ، کوم ، لوفت ، دامات توعين ، کوتون ، ميگروس ، لوفيان ، مک دونسال ، سپري تايو ، تانکا ، تتاييلس ، کلاس ، تروساردي ، تاچ ، ارماني جينس ، آبلرتو گردينايين ، لومبرجکک ، ال سي واي کيکي و …
هر سال تعداد زيادي گردشگر که به دنبال مارک هاي اصلي اجناس هستند از اين مکان بازديد مي کنند و مارک هاي اصلي خود را از نمايندگي هاي موجود تهيه مي کنند . توصيه ما اين است اين مرکز معروف به آتاتورک را هم مشاهده کنيد و مارک هاي اصلي را در آن جا ببينيد و مقايسه کنيد . حتي مي توانيد از نمايندگي ها در مورد نحوه تشخيص مارک هاي اصلي از غير اصلي بپرسيد .ميتوانيد با مشاور فارسي زبان ما با شماره 00905071365491 تماس بگيريد.
اگر تابستان امسال با تورترکيه به شهر زيباي آلانيا سفر مي کنيد و قصد خريد از مراکز خريد آلانيا را داريد ، ميتوانيد از جديدترين مرکز خريد اين شهر به نام مگا مال ديدن کنيد .
مانند تمام مراکز خريد بزرگ در ترکيه ، مرکز خريد مگا مال الانيا نيز داراي فضاي پارکينگ مناسب، پارک سرگرمي براي بچه ها، غذاخوري و کافي شاپ ميباشد. اگر در هتلهاي منطقه کناکلي آلانيا اقامت داشته باشيد ، دسترسي شما به اين مرکز خريد بسيار راحت مي باشد. اگر در مناطق ديگر شهر آلانيا اقامت داريد نيز مي توانيد با استفاده از وسايل نقليه عمومي به راحتي سري به اين مرکز خريد بزنيد .

 


4-مرکز خريد مارکا میکس در آلانيا ( marka mix )

 
مرکز خريد مارکا ميکس در آلانيا در اتوبان اصلي شهر آلانيا قرار گرفته است . با رشد چشمگير آلانيا ، يکي از اساسي ترين نيازهاي شهر ، وجود مراکز خريد متعدد و مدرن ، بشمار مي آيد . به همين منظور اين مرکز خريد در آلانيا ساخته شد و روز به روز به تعداد مراکز خريد و تفريح در اين شهر ساحلي زيبا اضافه خواهد شد . مرکز خريد MARKA MIX آلانيا به طور رسمي در سال گذشته افتتاح شد و داراي شش طبقه است که در تمامي طبقات آن ميتوانيد از محصولات OUT LET تمامي برندهاي مشهور ديدن و خريد نماييد . پالتوهاي پوست زيبا در اين مرکز خريد به وفور ديده ميشود و ميتوانيد از صنايع دستي و خوراکي هاي متنوع براي سوغات خريداري کنيد. چنانچه به آلانيا سفر ميکنيد ميتوانيد با اجاره آپارتمان در آلانيا و با داشتن فرصت بيشتر از تمامي ديدنيهاي اين شهر زيباي ساحلي ديدن کنيد .


5-خيابان آتاتورک آلانيا


خيابان آتاتورک در واقع خيابان اصلي شهر آلانيا و جزو قديمي ترين مناطق شهر آلانيا مي باشد . اگر قصد خريد در آلانيا را داريد حتما سري به اين خيابان بزنيد . علاوه بر بوتيک هاي محلي رنگارنگ که در سر تا سر اين خيابان قرا گرفته اند ، شعبه فروش ماوي ، نمايندگي آديداس ، نمايندگي نايک ، شعبه بزرگ ال-سي- وايکيکي نيز در اين خيابان قراردارند . علاوه بر مراکز خريد اين خيابان پر از رستوران و کافه تريا مي باشد و در تمام طول روز پر تردد ترين منطقه شهر آلانيا مي باشد . وجود هتل ها متعدد در اين منطقه موجب افزايش نعداد توريست ها در اين منطقه مي باشد

 

6-بازار بزرگ آلانيا


بازار بزرگ آلانيا يکي از زيباترين و بزرگترين مراکز خريد شهر است . در هر ناحيه اي از اين شهر سکونت داشته باشيد مي توانيد به راحتي با يک اتوبوس به اين مرکز خريد برويد. اين بازار مکاني مناسب براي خريد است. بازار بزرگ آلانيا از يک سمت به اسکله منتهي مي شود و مي توانيد بعد از خريد از اسکله آلانيا ديدن کنيد. اگر به دنبال سوغاتي يا لباس فروشي هستيد اين بازار محل مناسبي است که ميتوانيد از آن خريد کنيد. توصيه مي کنيم در تابستان به اين مکان مسافرت کنيد چرا که ميتوانيد تا نيمه هاي شب در بازار و در هواي خوب به خريد بپردازيد و از آرامش اسکله نيز بهره مند شويد . اين بازار به خودي خود يکي از جاذبه هاي توريستي آلانيا محسوب مي شود که واقعا ديدني است.
اين منطقه پر از لباس فروشي و فروشگاههاي براي خريد سوغاتي ميباشد . در ايام تابستان تا ساعات اوليه بامداد تمام مغازه ها باز هستند و مملو از توريست مي باشند . قسمت جنوبي اين منطقه به اسکله آلانيا وصل مي گردد که پر از رستوران هاي مختلف ميباشد و اين منطقه يکي از ديدني هاي آلانيا براي توريست ها به شمار مي آيد . فقط فراموش نکنيد که نرخ ها قابل چانه زدن هستند و ميتوانيد اجناس مورد نياز خود را با نرخ بسيار مناسبي تهيه کنيد .
در نزديکي بازار آلانيا هتل هاي فراواني وجود دارد و توريستي ترين بخش شهر است و به همين دليل برخي از مغازه دارها نرخها را گرانتر عنوان ميکنند . بنابراين هنگام خريد بسيار دقت کنيد تا بتوانيد خريد مناسبي داشته باشيد . در بازار آلانيا صرافي هاي متعددي قرار دارند و اگر دلار و يورو همراه داريد بهتر است براي تبديل به ليره از صرافي ها استفاده کنيد .

 

 


اگر در ميان تورهاي ترکيه ، تورآلانيا را انتخاب کرده ايد ، بابت تفريح و سرگرمي در اين شهر خيالتان آسوده باشد. البته اکثر افراد ، اين شهر را بخاطر آب و هواي مساعدش براي سفر انتخاب مي کنند . هتل هاي آلانيا از ديگر ويژگي هاي برجسته اين شهر هستند . هرکدام از هتل هاي اين شهر را مي توان يک مجموعه تفريحي کامل دانست. اما شهر توريسم پذير آلانياي ترکيه جاذبه هاي ديگري نيز دارد ، مراکز خريد آلانيا از مهم ترين جاذبه هاي اين شهر به شمار مي آيند . در زير ميتوانيد با بازار ها و مراکز خرید آلانیا آشنا شويد . آشنايي با اين مطالب براي کساني که قصد خريد ملک در آلانيا دارند نيز خالي از فايده نيست .

 

خواندن 2855 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 12 مرداد 1398 14:00
محسن

سلام از اینکه به وب سایت ما آمدید خوشحالیم شما می توانید هر سوالی و یا در خواستی در خصوص ترکیه داریددر قسمت نظرات پایین صفحه بنویسید ما در کمترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهیم داد در صورتی که تمایل دارید می توانید با من به صورت انلاین چت کنید

شما هم نظر بدهيد

  • 1چنانچه در خصوص اين مطلب نظر، پيشنهاد و يا تجربه اي داريد، آن را براي ما ارسال کنيد
  • 2نظر شما بارها توسط ساير هموطنان عزيزمان خوانده خواهد شد و در تصميم گيري ايشان بسيار موثر خواهد بود
  • 3چنانچه درخصوص اين مطلب عکس، فيلم و... داريد، آن را از اين طريق براي ما ارسال کنيد. پس از تأييد با نام خود شما در سايت نمايش داده خواهد شد
  • 4چنانچه سوالي داريد آن را مطرح نماييد، در اسرع وقت توسط کارشناسان خبره پاسخ آن داده خواهد شد
  • 5به جهت قدرداني از دوستاني که با نظرات خود ما و هموطنان ديگر را در انتخاب خود ياري نموده اند، ماهانه به قيد قرعه جوايزي اهدا خواهد شد

کارشناسانی که به سوالات شما پاسخ می دهند

  • کاترین لانا کارشناس ارشد ترکیه
  • مهلا صدیقی کارشناس ارشد تور ترکیه تور استانبول و تور
  • هدیه نیک فرجام کارشناس ارشد اجاره آپارتمان و خرید خانه در ترکیه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.