021-57906000

هشدار
 • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 954
کوش اداسی| ترکیه | turkey
کوش اداسی

کوش اداسی

کوش اداسی در 71 كيلومتري شهرستان مركزي استان آيدين قرار داشته و در نوار ساحلي منطقه اژه واقع گرديده است از طريق جاده زميني و مسير دريايي مي توان به كوش آداسي رفت و آمد نمود. بندر كوش آداسي يكي از بنادر مهم منطقه مي باشد .این بندر  بعلت نزديكي با جزيره يوناني ساموس ، براي گردشگراني كه به تركيه مسافرت مي كنند در واقع درب دوم مهم دريايي به شمار مي رود .

 

اين شهر توسط مردماني كه در 3000 سال قبل از ميلاد مسيح از فلات مركزي آناتولي به اين مكان مهاجرت كرده اند پايه ريزي شده است.آب و هواي معتدل اين منطقه اين اجازه را به ساکنان آن داده بود تا به توليد محصولات كشاورزي مانند زیتون ، انگور و انجیر در زمین های حاصلخیز اطراف بپردازند.
اين شهر در سال 546 قبل از ميلاد به تصرف ايرانيان درآمد.در سال 200 قبل از ميلاد امپراتوري رم اين شهر را به تصرف خود درآورد و بعد از تقسيم امپراتوري رم ، امپراتوري رم شرقي بر اين شهر تسلط يافت.
يك زلزله باعث تغيير مسير رودخانه ، آب و هوا و در نتيجه نابودي شهر افسوس در نزديكي کوشی آداسی گرديد و در آن زمان اين امر باعث شد کوشی آداسی بعنوان يك معبر مهم مورد توجه قرار گيرد.
پس از حمله سلطان محمد فاتح ، اين شهر در سال 1413 توسط امپراتوری عثمانی اداره می شد. در دوران سلطنت عثمانی ها، کوشی آداسی به ساختمان های با شکوه مشهور شد.
كاروانسراي اوكاز محمت پاشا يكي از بناهايي است كه در آن ميتوان معماري دوران عثماني را بوضوح مشاهده نمود.
دروازه قلعه، دیوارها و مساجد و همچنین ارگ قلعه در جزیره کبوتر ، در دوره عثمانی ساخته شده است كه منعکس کننده سبک معماری دوران است.
پس از جنگ جهانی اول در سال 1919 کوشی آداسی مورد تاخت و تاز یونانیان قرار گرفت و طي يك مبارزه طولاني در سال 1922 کوشی آداسی بخشي از جمهوري تركيه شد .

 

چطور به کوش آداسی سفر کنیم  ؟

نزدیکترین فرودگاه به شهر کوش آداسی ، فرودگاه ازمیر می باشد . که تا این شهر 1 ساعت فاصله دارد . در تمام طول تابستان پرواز های چارتر هفتگی به این فرودگاه برقرار است و از فرودگاه استانبول و آنکارا نیز در تمام طول سال  روزانه پرواز های داخلی برقرار است

 

طبقه بندي هاي فرزند

هتل های کوش آداسی

هتل های کوش آداسی

کوش آداسی یکی از زیباترین و معروف ترین شهرهای تفریحی و گردشی ترکیه است که در خلیج زیبایی در دریای اژه ترکیه قرار دارد و به معنای "جزیره پرنده" است. هتل های کوش آداسی سالانه هزاران گردشگر تور ترکیه از سراسر دنیا را به خود دعوت می کند.

هتل های کوش آداسی تور ترکیه

Hotels in Kusadasi

هتل های کوش آداسی با پراکندگی جغرافیایی  در انواع مختلف در سراسر شهرستان کوش آداسی در نوار ساحلی دریای اژه  گسترش پیدا کرده است . تمرکز این هتلها در مناطق ساحلی و مرکزی نسبت سایر نفاط بیشتر می باشند
 بدلیل کیفیت خدمات منحصر به فرد هتلهای کوش آداسی با هتلهای مجلل آمریکا و اروپا رقابت می نماید. مراکز اقامتی کوش آداسی برخلاف سایر نقاط ترکیه به خدمات آل واولترا آل آن شهرت دارد هتل های کوش اداسی یا مراکز اقامتی آن از مسافرخانه تا هتل پنج ستاره لوکس آل اینکلوسیو واولترا آل این کلوسیو همه نوع خدماتی با هر بودجه ای به مسافرین تور کوش آداسی ارایه می دهند.

طبقه بندی هتل های کوش اداسی ه شرح زیر است

1 هتل های 3ستاره کوش آداسی

2 هتل های 4ستاره کوش آداسی

3 هتل های 5ستاره کوش آداسی

هتلهای کوش اداسی ترکیه  از نظر  نزدیکی به  جذابیتهای موجود در تور کوش آداسی یعنی استفاده از سواحل ترکیه ، نمایشگاههای بازرگانی کوش آداسی ، مراکز خرید کوش آداسی ، اماکن تاریخی کوش آداسی  و قابل دسترس بودن با یکدیگر رقابت می نمایند و مسافرین تور کوش آداسی نیز با توجه به هدف خود از سفر و هزینه قابل پرداخت از این هتل ها استفاده می نمایند. در زیر نمونه هایی از بهترین هتل های کوش آداسی را میتوانید مشاهده کنید

 • هتل 5* اونیرا کلاروس کوش آداسی
 • هتل 5* آکوا فانتزی کوش آداسی
 • هتل 5* گرند بلیش کوش آداسی
 • هتل 5* بلو اسکای کوش آداسی
 • هتل 5* سی لایت کوش آداسی
 • هتل 5* سورملی کوش اداسی
 • هتل 5* آداکوله کوش آداسی
 • هتل 5* اونورا کوش آداسی
 • هتل 4* گرند کوردوگلو کوش آداسی
 • هتل 4* سانتاماریا کوش آداسی
 • هتل 4*  تاتليسس کوش آداسی
 • هتل 4* فستیوال کوش آداسی
 • هتل 4* ماربل کوش آداسی
 • هتل 3* ساحلی دراگوس کوش آداسی
 • هتل 3* گلدن گیت کوش آداسی
 • هتل 3* آسنا کوش آداسی

 

 

سعادت سیر گیتی مجری مستقیم تور ترکیه

مشاهده موارد...
مراکز خرید کوش آداسی

مراکز خرید کوش آداسی

یکی از مراکز خرید معروف کوش آداسی  به نام كوش واقع در محله کاله ایچی است که سرگرمیهایی نیز برای تمام شب دارد.
در خارج از شهر گوش آداسی در مسیری که به شهر بدروم میروند در ناحیه سوکه آوت لتز است که در آنجا هم میتوانید خرید کنید. فاصله آن از شهر کوش آداسی حدود 40 دقیقه است. در آنجا میتوانید مارکهایی مثل آديداس ، نايك ، بنتون ، ليوايز را پیدا کنید . قیمت ها در سوکه  بسیار مقرون به صرفه است و در اکثر مواقع بیشتر فروشگاهها تخفیف های با درصدهای بالا در نظر گرفته اند که میتوانید تمامی خرید های خود را از این منطقه انجام دهید.
 در ازمیر نیز که در فاصله 90 کیلومتری کوش آداسی  قرار دارد  مراکز خرید فراوانی  وجود دارد از جمله  پاساژ بسیار بزرگی میباشد که میتوان به فروشگاه زارا در آن اشاره کرد.

مشاهده موارد...
دیدنیهای کوش آداسی ترکیه

دیدنیهای کوش آداسی ترکیه

 دیدنیهای کوش آداسی ترکیه


شهر کوش آداسی ترکیه در کنار ساحل دریای اژه قرار گرفته است . این شهر که در فاصله 95 کیلومتری ازمیر قرار گرفته است ، دارای جاهای دیدنی بسیاری می باشد . برای کسب اطلاعات در ارتباط با دیدنی های کوش آداسی ترکیه  اطلاعات این بخش را مطالعه نمایید . 

 

مشاهده موارد...