021-57906000

هشدار
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 954
مارماریس| ترکیه | turkey
مارماریس

مارماریس

 

مارماریس

مارماریس یکی از مشهورترین شهرهای توریستی ترکیه است . مارمایس  شهر بزرگی نیست اما  توریست های زیادی هر ساله از آن دیدن می کنند . این شهر در کنار ساحل و خلیج مارماریس واقع شده و از لحاظ طبیعی واقعاٌ زیباست .  آب و هوای مدیترانه ای دارد . در کنارخلیج امکانات لازم برای تمام ورزشهای آبی را می توانید پیدا کنید . همچنین  در کنار  ساحل  این  شهر  هتل  های  5  ستاره  مجهزی قرار دارد که می توانید از  اقامت در آنها  لذت ببرید .  در این  شهر  به علت وجود خلیج و بندرگاه همه ساله توریستهای متعددی  با کشتی های تفریحی  به مارماریس می آیند به علاوه در این منطقه کارخانه جات کشتی سازی خدمات تعمیر و نگهداری کشتی های تفریحی را انجام می دهند . فرودگاه این شهر فرودگاه دالامان است که در فاطله 100 کیلومتری شهر قرار دارد .

 سكونت اوليه در مارماريس كه تاريخ آن به 3400 سال پيش از ميلاد مي رسد با آمدن قومي كه نام رئيس آن كار بود آغاز ميشود . نام منطقه كاريا كه مشتقي از نام رئيس قبيله بود داده شده است . بركت سواحل درياي اژه و مديترانه ، اين منطقه را جذاب نموده است . و بدين جهت مارماريس در طول قرون تحت حاكميت تمدنهاي بسياري قرار گرفته است . در تورهاي تفريحي در مارماريس مي توان آثار تمدنهاي كاريا ، رودوس و آدا ، مصر آشور ، ايون ion ، دورDOR ، پرس ، مقدنيه ، سوريه ، روم ، بيزانس ، سلجوقيان و عثماني را مشاهده نمود. نام اوليه اين شهر Physkos بوده است .

مارماريس كه تحت تاثير آب و هواي مديترانه اي مي باشد داراي تابستانهاي گرم و خشك و زمستانهايي معتدل و باراني است .

 

چطور می توانید به مارماریس سفر کنید ؟

فرودگاه مارماریس فرودگاه دالامان است که  در فاصله 100 کیلومتری شهر مارماریس قرار دارد . همچنین فرودگاه میلاس بدروم نیز در فاصله 147 کیلونتری مارماریس قرار دارد . در فصل تابستان که پروازهای چارتر مستقیم برقرار هستند می توانید برای فرودگاه میلاس و یا دالامان پرواز مستقیم پیدا کنید . در غیر این صورت می توانید از پرواز های ازمیر استفاده کنید و  از ازمیر به صورت زمینی به مارماریس بروید که تقریباٌ 5 تا 6 ساعت طول می کشد .

به علاوه از استانبول . آنکارا در تمام طول سال پرواز های داخلی به فرودگاه دالامان برقرار است .

طبقه بندي هاي فرزند

مراکز خرید مارماریس

مراکز خرید مارماریس

مراکز خرید مارماریس 

در بين صنايع دستي زنان ، مشهورترين آنها انواع سوزن كاري را مي توان در مارماريس پيدا نمود. در مغازه هاي بندر و اطراف آن ، در داخل قلعه و در جاده منتهي به قلعه نيز كالاهاي دكوري مسي و چوبي كه از ساير نواحي تركيه آورده شده است و نيز لباسهاي محلي به گردشگران عرضه مي شود. خريدن مربا و عسل محلي را هم فراموش نكنيد. بخشی از مراکز خرید مارماریس را در این بخش می توانید مطالعه کنید .

مشاهده موارد...
دیدنیهای مارماریس

دیدنیهای مارماریس

 دیدنیهای مارماریس

مارماریس شهر کوچکی که در کنار دریای مدیترانه واقع شده است  از لحاظ مناظر طبیعی بکی از زیباترین شهرهای ساحلی ترکیه می باشد . تلفیقی از کوه و دریا کنارهم و آب وهوای مدیترانه ای این شهر را به یکی از جاذب ترین مناطق توریستی به  جنوب ترکیه مبدل نموده است  به علاوه این شهر به دلیل پیشینه تاریخی که دارد جاهای دیدنی بسیاری دارد که به برخی از آنها اشاره می کنیم

 

مشاهده موارد...